Rüyada ŞEKER Görmek

Rüyada Şeker Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir
RüyadaŞEKER görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?


Rüyada ŞEKER Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada şeker görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta ortaya çıkacak stresin, sıkıntının ve endişenin en kısa sürede son bulacağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına tabir edilir. Aynı zamanda, boş hurafelerden ve batıl düşüncelerden sakınıp Allah’a sığınmaya ve bilim ve akıl yolundan gitmeye delalet edilir.
   Rüyada şeker görmek önümüzdeki dönemlerde kendi kişisel gelişiminize ve hobilerinize daha fazla zaman ayıracağınız anlamına gelir. Yeni bir dil öğrenmek, mesleki kurslara yazılmak ya da hobilerinizle ilgili kurslara kaydolmak için iyi bir dönemdesiniz. Bilgi ve ilim kapıları size açılıyor.
   Rüya Tabirlerinde Şeker iyiye yorulmaktadır. Eğer sıkıntılı günler geçiriyorsanız, bu günleriniz çok gerilerde kalacak demektir. Huzurlu ve mutluluk dolu günler sizi bekliyor!
İş yaşamınızda da bolluk ve bereketi simgeler. Eğer kendi işinizin sahibiyseniz zorlu günler geride kaldı! Şimdi emeklerinizin karşılığını alma zamanı geldi. Çalışansanız, yöneticileriniz çalışmalarınızı takdir edecek ve iş yerinde dikkat çekeceksiniz.

Rüyada şeker satmak
   Eğer rüyanızda şeker satıyorsanız, canınızı sıkacak bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Bu olaylar ani ve beklenmedik şekilde gerçekleşecektir. Ancak üzülmeyin kısa süre sonra tekrar feraha kavuşacaksınız.
Rüyada şeker satmak, hayat içerisinde çok üzücü olaylardan ve endişeli durumlardan ötürü çok büyük kayıplar vermeye ve sürekli depresyon halinde bulunmaya yorumlanır.

Çuval dolusu şeker görmek
   Rüyanızda gördüğünüz şeker ne kadar fazlaysa mutluluğunuz ve rızkınız o kadar bol olacak demektir. Ummadığınız bir yerden para gelebilir veya beklemediğiniz bir kapı size ardına kadar açılabilir.

Rüyada şeker dağıtmak
   Rüyanızda şeker dağıtıyor veya birilerine şeker hediye ediyorsanız bu sizin manevi veya maddi bir şekilde insanlara faydanız dokunacağına işarettir. Birilerini mutlu edecek ve bu vesileyle siz de mutlu olacaksınız. Eğer şu aralar bir yakınınız sizden yardım isterse bunu göz ardı etmeyin.

Rüyada şeker almak
   Rüyada şeker almak, aile içerisinde, sıkıntı yaşatan ve kırgınlıklara sebep olan olaylardan kurtulup sevince ve mutluluğa kavuşmaya delalet edilir. Aynı zamanda, yapılan işler ile hayatı rahat bir şekilde devam ettirebilecek kadar para ve mal kazanmaya yorulur.
Rüyanızda şeker satın alırsanız veya biri size şeker ikram ederse bu çok güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Maddi sıkıntılarınız sona erecek ve evinize bolluk ve bereket gelecek.

Rüyada şeker yemek
   Rüyanızda şeker yediğinizi gördüyseniz, maddi ya da manevi sıkıntı ve eksiklik içerisinde olduğunuzu gösterir. Yakın zamanda bir rahatlama yaşayacak ve feraha kavuşacaksınız.

Rüyada Şeker Nöbeti Görmek
   Rüyada şeker nöbeti görmek, iş hayatında yoğun olarak yaşanan maddi sorunlardan en kısa sürede kurtulmaya ve yapmacık insanların içinde ve kötü ve yalancı insanların arasında yaşayıp üzüntü ve sıkıntı çekmekten kurtulup samimi ve sıcak insanlar ile ilişki kurmaya işaret edilir.

Rüyada Çuvallarla Dolu Toz Şeker Görmek
   Rüyada çuvallarla dolu toz şeker görmek, çok büyük projelere girip ve yeni ve öncü işlere imza atmaya ve iş hayatında çok başarı kazanıp çok yüklü miktarda para kazanmaya delalet eder.

Rüyada Çuvallarla Dolu Kesme Şeker Görmek
   Rüyada çuvallarla dolu kesme şeker görmek, gerçekleştirilen çalışmalarda çok iyi işler ortaya koyup büyük paralar ve mallar kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Kutuyla Şeker İkram Etmek
   Rüyada kutuyla şeker ikram etmek, sosyal hizmetlerde bulunan ve çaresiz kalmış ve yardıma muhtaç olmuş insanlara yardım etmek ile yükümlü kurumlara bağışta bulunup destek olmaya ve çalışmalarında bir nebze de olsa sorunlarını bölüşmeye işaret edilir.

Rüyada Şeker Çikolata Görmek
   Kişinin yaşamında büyük ve güzel sürprizler olacak demektir. Rüya sahibinin hayatına renk ve keyif katacak çok hayırlı olaylar yaşayacağına ve kişinin hayatının en şanslı, en mutlu ve en sakin dönemini geçireceğine yorulur.

Rüyada Şeker Hastası Olmak
   Özel hayatta yaşanacak bazı sorunlara ve bunları aşma konusunda çekilecek sorunlara işaret eder. Rüya sahibi çok çetin ve zahmetli günler geçirecek ve gücünü aşan problemlerle mücadele etmek zorunda kalacak bu durum da kendisini bir hayli zorlayacaktır.

Rüyada Şeker Çuvalı Görmek
   Rızıkta bolluk yaşanması anlamına gelir. Kişinin çok verimli ve çok kısmetli işlere gireceğine ve böylece ağız tadını yerine getirecek kazanımlar elde edeceğine, gelirini de büyük oranda arttıracağına alamet eder. Bu gelişme sayesinde kişi aile içinde de daha güzel günler yaşayacak demektir.

Rüyada Şekerleme Görmek
   Bir insanın yaşayacağı en güzel duyguları tatmasına ve yaşanabilecek en güzel günleri yaşamasına yorulur. Rüyayı gören kişinin sağlığından, huzurundan, kazancından, aile saadetinden ve mutluluktan yana tüm beklentilerinin ve hayallerinin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Su Ve Şeker Görmek
   Kişinin yaşamını daha rahat ve kolay şekilde idame ettirebilmesi için ihtiyacı olan tüm imkânlara sahip olacağına yorulur. Rüya sahibi büyük olanaklar yakalayacak ve şansını en iyi şekilde değerlendirerek payına düşenin en fazlasını alacaktır.

Rüyada Pamuk Şeker Görmek
   Hoşluk, tatlılık, iyi geçim, ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gönlünce yaşamayı hayal ettiği hayata mutlaka kavuşacağına ve bunun alt yapısını hazırlamak için şimdiden hazırlıklara başlama olanağı bulacağına alamet eder.

Rüyada Birisine Şeker Vermek
   Şeker verilen kişiyi bir şekilde mutlu etmek anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin güzel, övgü dolu sözlerle ve iltifatlarıyla sevdiği bir kimseyi güldürmeyi, rahatlatmayı ve ona moral olmayı başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği birinin gönlünü yapacağına yorulur.

Rüyada Şeker ve Lokum Görmek
   Kişinin kaderinin güzel olacağına alamet eder. Rüya sahibi muradına erecek, dünya evine girecek, kariyer edinecek, sevdiklerinden hiç ayrılmayacak, yüzünden gülücük, hanesinden huzur cebinden de para hiçbir zaman eksik olmayacak demektir.

Rüyada Ölü Birinin Şeker Vermesi
   Rüya sahibinin kendisine karşı samimiyetsiz bir kimse olduğu anlamına gelir. Kendisine karşı zoraki iyilikte bulunacak ve bunu sırf kendini mecbur hissettiği için yapacak bir kimsenin varlığına delalet eder. Aksi gibi rüyayı gören kişinin de bu insana sürekli işi düşecektir.

Rüyada Şeker Tozu Görmek
   Yokluk içine düşmektir. Rüyayı gören kişinin sofrasındaki nimetin eksileceğine, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine delalet eder.

Rüyada Şeker Kasesi Görmek
   Eğer şeker doluysa hayırlara alamet eder ve bolluk, şans, kısmet anlamına gelir. Eğer şeker kasesi boşsa iyi değildir ve sefalete düşmeye, dert ve çile çekmeye, geçim sıkıntısına düşmeye, üzülmeye ve yıpranmaya işaret eder.

Rüyada Toz Şeker Almak
   Rüyayı gören kişinin tutumlu yanına yorulur. Rüya sahibi fazladan ve gereksiz harcamalar yapmak yerine daha makul olanı tercih eden parasını savurmak yerine kendisi için daha faydalı şekillerde kullanmayı tercih eden biridir.

Rüyada Küp Şeker Görmek
   Kişinin hayatının yoluna gireceği ve her şeyin istediği gibi ilerleyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin eline bir yerden geçecek toplu bir para sayesinde içinde olduğu açmazdan ve kötü ruh halinden kurtulacağına delalet eder. Ayrıca, saygınlık getirecek bir işe girileceği anlamına gelir.

Rüyada Şeker Pancarı Tarlası Görmek
   Servet edinmek demektir. Rüyayı gören kişinin daha refah ve daha kaliteli şekilde yaşamasına olanak sağlayacak bazı fırsatlar elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibi havadan yani oturduğu yerden paralanacaktır. Kazanılan paranın Allah rızası için kullanılacağına ve birçok yetimin, öksüzün ve garibanın yüzünün güldürüleceğine alamettir.

Rüyada Şeker Yemek Ve Vermek
   Kişinin sahip olduklarını paylaşacak kadar eli açık olduğuna delalet eder. Rüya sahibi yediğinin, kazandığının ve giyindiğinin rızkını vererek başkalarının da nasiplenmesini sağlayan kimsedir. Kişi, yaptığı işlerde sadece kendisini değil değer verdiği ve çok sevdiği insanları da düşünüyor demektir.

Rüyada Şeker Sucuğu Yemek
   İyiliklerin en makbulüne ulaşılmasına alamet eder. Rüyayı gören kişinin şifaya kavuşacağına, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, deyim yerindeyse yediği önde yemediği arkasında denilecek kadar bereket içinde olacağına yorulur.

Rüyada Elmalı Şeker Görmek
   Kişinin çevresinde çok sevildiğine çünkü tabiri caizse ağzından bal damladığına ve bu sayede herkesin gönlünü hoş tutmayı başardığına işaret eder. Rüya sahibi tatlı dili sayesinde herkes tarafından beğenilen, takdir edilen ve her gittiği yerde hoşlukla karşılanan kimsedir.

Rüyada Renkli Şeker Görmek
   Malların artacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hali vakti yerinde biri haline gelecek, evinde her çeşit yiyeceği ve eşyası olacak, geçim derdi çekmeyecek ve evine girecek misafiri eksiksiz şekilde ağırlayacak variyete erişecek demektir. Aynı zamanda, bu ağırlamanın ardından arada bir bağ kurulacağına ve dostluğun ve ahbaplığın perçinleneceğine işarettir.

Rüyada Şeker İkram Ettiğini Görmek
   Rüyayı gören kişinin küstürdüğü ve söylediği sözler ya da yaptığı bazı davranışlar nedeniyle üzdüğü bir kimseye karşı adım atacağı, hatasını anlayarak özür dileyeceği ve kişinin gönlünü almak kendisini ona affettirmek için ne gerekiyorsa yapacağı ve sonunda da amacına nail olmayı başaracağı anlamına gelir. Aynı zamanda, iş konusunda alınan bir ortaklık teklifinin değerlendirileceğine, bu sayede maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına ve artık güzel işlere imza atılacağına tabir edilir.

Rüyada Çaya Şeker Atmak
   Kişinin ağzının tadını bilen ve keyfine düşkün kimse olduğuna yorulur. Rüya sahibi lüksüne düşkündür. Dışarıda yemek yemeye, eğlenmeye, sürekli alışveriş yapmaktan büyük zevk duyuyor ve sahip olduğu imkanlar da buna elverişlidir demek. Kişinin iyi yaşamayı bildiği yani yaşamaktan anladığına delalet eder.

Rüyada Okunmuş Şeker Görmek
   Çevre tarafından bazı konularda baskı yapılmasına yorulur. Rüya sahibinin çevresinde kendisi adına kararlar almaya meraklı kimseler olduğuna ve bu kimselerin kendi isteklerini rüya sahibine dayatarak akılları sıra ona iyilik ettiklerini düşündüklerine alamet eder. Bu durum kişinin hiç hoşuna gitmeyecek hatta sabrını zorlayacak demektir.

Rüyada Şeker Şerbeti Görmek
   Hem aile hayatı içinde hem iş hayatı içinde çok güzel şeyler olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bir zafer elde edeceğine ve bunun için bir kutlama yapacağına işaret eder. Davet vermeye, insanlarla bir araya gelmeye ve eğlenmeye vesile olacak bir olayın gelişeceğine alamettir. Kişi, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere, ki bu şeyler ev ve araba gibi herkesin istediği şeylerdir, kavuşacak ve bu sayede mutluluğu iki kat artacak demektir.

Rüyada Şeker Çalmak
   Kişinin başkalarının mutluluğuna imrendiği, onlar gibi yaşamak istediği ve onlar gibi iyi şartlara sahip olmanın yollarını aradığına delalet eder. Bu nedenle rüya sahibi özendiği kimselerden akıl danışacak, yol yordam soracak, maddi destek isteyecek ve onlar tarafından kendisine sunulacak küçücük bir fırsatı bile en doğru şekilde değerlendirecek demektir.


Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :

Şeker yemek; alelacele bir iş yapacağınıza ve pişman olacağınıza

Çuvallar dolusu şekerinizin olduğunu görmek; sahip olduğunuz şeker miktarınca mal elde edeceğinize

Şeker sattığınızı görmek; zarara uğrayacağınıza işarettir. Tabir bakımından şeker satın almak, satmaktan daha iyidir.

Diyanet Rüya Tabirleri :
   Bir kimsenin rüyasında şeker görmesi; o kimsenin feraha ve sevince kavuşacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :
   İlme, Kurdan okumaya, güzel sanatlara ve geçerli mesleklere, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlık ve sevince ve mala, tatlı söze, Nöbet şekeri ferahlığa, yağmur yağmasına, söz ve davranışta samimiyete ve ihlasa, Şeker satmak üzüntü ve kedere, almaksa sevince ve hayırlı işlere, Şeker bazen zorluk ve sıkıntı ile elde edilen mala delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şekerci, Tatlılar.)

Seyyid Süleyman :
   Rüyada şeker görmek, çetinlik, meşakkat ve sıkıntı ile elde edilecek rızka delalet eder. Bazen şeker, zindan ve hapislikten kurtulmaya ve hastalıklardan şifa bulmaya, hamile kadın için sıkıntıdan sonra rahatlık ve ferahlığa, bazen da ilim, Kur'an ve san'atla meşgul olmaya delalet eder. Bazen da şeker nakit mala delalet eder.
   Rüyada şeker görmek, ferahlık, sevinç, hastalıktan şifa bulmaya, üzüntü, keder ve sıkıntıların gitmesine ve her arzu ettiği şeye kavuşmaya, şekeri yapan veya yiyen yahut şekere malik olan kimse için de her işin sonucunu almaya delalet eder.
Eğer şeker, hanıma delalet ederse, alacağı hanımı asaletli ve güzeldir. Eğer çocuğa delalet ederse dünyaya gelecek çocuğu yüce, şanlı ve her ilimde bilgisi olan zeki ve alim bir çocuk olur.
Eğer şeker mala delalet ederse, erişeceği mal helaldir. Eğer ilme delalet ederse, nail olacağı ilim bidattan temizdir.
Seker, mala da delalet eder.
   Bir adet şeker görmek: severek çocuğunu öpmek, yahut çocuktur. Çok olan şeker, dedikoduya delalet eder.
İbn-i Sirin (R.A.) rüyada şeker satmakta hayır yoktur, demiştir.

   Nöbet şekeri görmek; söz ve amelde ihlasa delalet eder. Bazen nöbet şekeri, ferahlığa, ziraattan elde edilecek faydaya ve yağmur yağmasına delalet eder.
Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi