Rüyada ŞEMPANZE Görmek

Rüyada Şempanze Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada ŞEMPANZE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada şempanze görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaptığı bir hataya rağmen o hatayı yaparken attığı adımın doğru olduğuna ısrar ettiğine, bu yüzden bir türlü yaşanan sıkıntının ve sorunun sebebini bulamadığına, eğer doğru bir sonuca ulaşmak istiyorsa attığı adımın doğru olup olmadığını araştırması gerektiğine, ancak o zaman hatanın nerede olduğunu ve aslında nasıl bir adım atması ve yol izlemesi gerektiğini o zaman kararlaştırabileceğine delalet eder.

Rüyada Maymun Görmek
   Rüya sahibinin, ortaya koyduğu bir çalışma ya da gerçekleştirdiği bir proje yüzünden dolaylı olarak zarar gören bir kişinin kendisine düşmanlık beslediğine, bu kişinin, rüyayı gören kişinin işlerini bozmak, zarar etmesini sağlamak, başına çeşitli sorunlar açmak için çok büyük bir istek duyduğuna ve bu amaçla sürekli çalıştığına alamet eder.

Rüyada Maymun Saldırması
   Rüya sahibine düşmanlık besleyen bir kişinin, yakın bir zaman için bir kötülük yapmak için adım atacağına, bu sebeple çok büyük bir çalışma içine girdiğine, çeşitli sorunlar yaratarak rüyayı gören kişiyi kötü duruma düşürme niyetinde olduğuna rivayet eder. Aynı zamanda, eğer bu kişiye dikkat edilmezse yakın bir zaman içinde çok büyük bir sorun ile karşı karşıya kalınabileceğine ve çok kötü durumlara düşülebileceğine işaret eder.

Rüyada Maymun Öldürmek
   İş hayatında ve aile hayatında çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalan rüya sahibinin daha kötü durumlara düşmekten çok korktuğuna, bu yüzden içinde bulunduğu durumu en başından düzeltmek için canla başla çabaladığına ve bu sayede çok zor zamanlardan kurtulup çok büyük başarılar kazanabilecek duruma gelebileceğine yorulur.

Rüyada Maymun Satın Almak
   Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği bir arkadaşı tarafından bir şaka ile kandırılacağına ve ikisinin de epey gülecekleri bir durumun ortaya çıkacağına tabir edilir.
Etiketler: şenpanze, maymunu, makak, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi