Rüyada ŞERBET Görmek

Rüyada Şerbet Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada ŞERBET Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada şerbet görmek, şans ve uğur anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının en güzel ve en verimli günlerini yaşayacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine delalet eder. Ağız tadı ile geçecek mutlu günlere, dostlarla yapılacak keyifli ve koyu sohbetlere, aile bireyleri arasındaki tatlılığa ve hoşluğa tabir edilir.
   Rüyada şerbet görmek, keyifli ve eğlenceli bir hayata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Şerbet İçmek
   Rüyasında şerbet içtiğini gören kişi, hayattan özellikle de kazançtan yana çok şanslı ve kısmetli biridir diye yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinden yana berekete kavuşacağına, borçlarının biteceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına yorulur.

Rüyada Şerbet Dağıtmak
   Rüyada şerbet dağıtmak, rüyayı gören kişinin olgun ve ahlaklı davranışları sayesinde çevresindekiler tarafından takdir toplamayı başaracağına, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine tabir edilir. Rüyada şerbet dağıtmak, toplumda herkese örnek olacak davranışlar içinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Şerbet Yapmak
   Rüyada şerbet yaptığını görmek zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin çok çalışması sayesinde temiz, helal ve büyük paralar kazanacağı, bu sayede istediği kadar da mal varlığına sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Şerbet Dökmek
   Rüyada şerbet dökmek, iyi niyetlere, hayır işleri yapmaya, fakir ve düşkün kimseler için elini taşın altına koyup, malından ve parasından harcamaya işaret eder. Rüya sahibinin büyük bir hayır işi yapma hazırlığında olduğu anlamına gelir.

Rüyada Lohusa Şerbeti İçmek
   Rüyasında lohusa şerbeti içtiğini gören kişi, mutlulukların en büyüğünü, yaşayacak, heyecandan kalbinin sanki yerinden çıkacakmış gibi atmasına neden olacak bir müjde alacak demektir. Sürpriz bir gelişme olarak değerlendirilir ve herkese nasip olmayacak bir mutluluğu yaşama şansına nail olmaya yorulur.

Rüyada Şerbetçi Görmek
Rüyada şerbetçi görmek halka faydalı bir şahsa delalettir.

Güzel Kokulu ve Lezzetli Şerbet İçmek
   Dinde safa, menfaat, faydalı ilim, uzun ömür, güzel kazanç, Cenab-ı Hakk'ı zikir ve iyi bir şöhret.

Elma, armut, kayısı, çilek vs. gibi tatlı şerbetler
   Hayır menfaat, ve servetle yorumlanırlar.

Rüyada Ekşi şerbet
   Zarar ve üzüntüye delalet eder.

Limonata, turunç şerbeti, ekşi nar suyu gibi ekşi şuruplar
   Gam ve kederle tabir edilirler. Bir rivayete göre çok ekşi olmadıklarından üzüntü hafif geçer. Bazı tabircilere göre de haram mal ve hastalıkla anlamlandırılmışlardır. Bu rüyada şerbetin tadı, kokusu ve berrak olup olmadığı dikkate alınır.

Seyyid Süleyman :
   İbn-i Şirin'e göre, güzel kokulu ve lezzetli şerbet içmek; şunlarla tabir olunur: Dinde safa, menfaat, faydalı ilim, uzun ömür, güzel kazanç, Cenab-ı Hakk'ı zikir ve iyi bir şöhret.
   Tadı ekşi şerbet; zarar ve üzüntüdür.
   Cabir'ül Mağribi diyor ki: Elma, armut, kayısı, çilek vs. gibi tatlı şerbetler, hayır menfaat, ve servetle yorumlanırlar.
   Limonata, turunç şerbeti, ekşi nar suyu gibi ekşi şuruplar, gam ve kederle tabir edilirler. Bir rivayete göre çok ekşi olmadıklarından üzüntü hafif geçer.

Bazı tabirciler ekşi şerbeti, haram mal ve hastalıkla manalandırmışlardır. Bu rüyada şerbetin tadı, kokusu ve berrak olup olmadığı dikkate alınır.
   Serbetçi görmek ise halka faydalı bir şahsa delalettir.
Etiketler: ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi