Rüyada ŞIRINGA Görmek

Rüyada Şırınga Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada ŞIRINGA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada şırınga görmek, uğursuzluk olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin işlerin aksamasına, kazancının, rızkının, işindeki ve evindeki bereketin düşmesine, tersliklerin meydana gelmesine tabir edilir. Kişi, büyük bir darlık içine girecek ve düştüğü durumu bir türlü kabullenemeyip üzüntüden kahrolacak demektir. Rüyada şırınga görmek, insanlar arasındaki düşmanlıklara, husumetlere, rüyayı gören kişinin başında dönüp duran lanetlere, melanete ve musibete işaret eder. Bazen de kişiyi eve hapsedecek, işinden gücünden alı koyacak bir olayın yaşanacağına yorulur.

Rüyada Enjektör Görmek
   Rüyasında enjektör gören kişinin başı sıkışacak ve çok zor durumda kalacak demektir. Enjektör, kötü ve olumsuz olayların yaşanacağına, rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada İğne Görmek
   Rüyada iğne görmek, çok hayırlıdır ve şifa bulmak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının düzene girip, işlerinin açılmasına, kişinin bu sayede moral bulup motivasyonunun yükselmesine tabir edilir. Hayatın iyileşme yolunda gelişme göstereceği ile yorumlanır.

Rüyada İğne Batması
   Rüyada, iğnenin rüya sahibine batması, sürpriz bir gelişmeye, müjdeli ve temiz bir haber almaya delalet eder. Rüya sahibini çok mutlu edecek bir gelişmenin yaşanması ve bu durumun kişiye uzun süre moral vermesi anlamına gelir.

Rüyada İğne Satın Almak
   Rüyada iğne satın almak, rüyayı gören kişinin hayatında büyük bir değişim olacağına işaret eder. Rüya sahibi alışık olmadığı bir duruma, ortama ya da bir kimseye adapte olmaya çalışıyordur diye ifade edilir.

Rüyada İğne Aramak
   Rüyada iğne aradığını gören kişinin kalp atışları hızlanacaktır diye değerlendirilir. Rüya sahibinin aşk ateşine düşeceğine, kendini karşı tarafa beğendirmek için bir hayli çaba saf  edip, kah komik durumlara kah dillere düşeceği anlamına gelir.

Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :

Enjektör görmek; rahatsız edici beklenmedik bir olayla karşılaşacağınıza

Enjektörle iğne yapmak; iyi bir iş yapacağınıza, ancak kötü bir karşılık alacağınıza


Enjektörle iğne yaptırmak; yapacağınız bir işte başarısız olacağınıza işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada bir şırınga görülmesi; hayra yorumlanmaz. Bir kimsenin rüyasında bir hastalığından dolayı kendisine şırınga yapıldığını görmesi; o kimsenin küçük bir kaza veya basit bir hastalık geçireceğine, ya da bir taraftan kötü bir haber alacağına delaletle tabir olunur.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada şırınga görmek, hastalık, üzüntü ve kedere işarettir.
Etiketler: iğne, enjektör, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi