Rüyada ŞİŞ Görmek

Rüyada Şiş Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada ŞİŞ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada şiş görmek, yani bir yerin şiş olduğunu görmek hayırlara işaret eder. Yüz güldürecek olaylar yaşanacağı, bolluğun, bereketin ve zenginliğin geleceği, mutlu haberler işitilip, güzel ve övgü dolu sözler duyulacağı, sürpriz olaylarla karşılaşılacağı ve mutluluk yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada örgü yapılan şiş görmekse aile içinde birliğe, düzene, disipline, saygıya, malın ve gelirin korunmasına, azmetmeye, sorunların üstesinden gelmeye ve başarı sağlamaya delalet eder.

Rüyada Şiş Kebap Görmek
   Rüyada şiş kebap görmek, rüyayı gören kişinin tabir yerindeyse ekmeğini aslanın ağzından aldığına, zor ve çetin şartlarda çok uzun saatler çalıştığına, yorulduğuna, uykusuz kaldığına ama yine de yılmadan, alnının teri ile evlatlarına helal lokma götürmekten vazgeçmeyen bir kişi olduğuna rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda kişinin duygu ve düşüncelerini açacağı bir kişiye yorulur.

Rüyada Şiş Batırmak
   Rüyada şiş batırmak, iyi değildir. Samimiyetsiz, menfaatçi, yüzsüz, arsız ve gururu olmayan kimselerin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde böyle kişilerin olacağına, bunların kendisine zarar vermeseler bile sinirlerini bozmayı başaracağı ile ifade edilir.

Rüyada Kazak Şişi Görmek
   Rüyada kazak şişi görmek ya da kazak örülen şiş görmek, amaçların ve hedeflerin yerine getirileceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına ve kişinin başarılarının önünde hiçbir engelin kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Demir Şiş Görmek
   Rüyada demir şiş görmek, maddi yükümlülüklerin azalacağına, hayatın kolaylaşacağına, işlerin açılacağına ve gelirin önemli oranda artacağına tabir edilir. Zengin olmaya, bolluğa ve berekete kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Bir Yerinin Şişmesi
   Rüyada bir yerinin şişmesi o kişinin ticaret hayatında çok güzel ve olumlu gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işlerinin kolaylaşacağına ve artacağına, bu sayede eline geçen gelirin de çoğalacağına ve alım sıkıntısının biteceğine yorulur.

Tiflisi Tabirleri :

İmam Cafer Sadık (a.s) :

Rüyada bedende şişkinlik olduğunu görmenin beş tabiri vardır:

1- Malın çoğalması

2- Yararlı bir kadın talep etmek

3- Erkek çocuğa gebe olmak

4- Hacetin reva olması

5- Üzüntülerden kurtulmak.

Vücudunuzun tamamında şişkinlik olduğunu görmek; belirtilen her beş menfaati de elde etmek demektir.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada kebap şişi görmek, sultanın yanında işlerin görülmesine hayır, rızık ve rahatlığa vasıta olmaya delalet eder. Kebab şişi, ev işlerini gören kimseye işarettir. Bazı tabirciler, kebap şişi, kendisinde sıkıntı bulunan bir hizmetçidir ki, onun vasıtasıyla maksada kavuşulur. Ve onun okutması, anlatması ve terbiye etmesiyle çeşitli sanatlara mahir kimseler, ustalar meydana gelir.

İbn-i Şirin :

Şişkinlik; mal demektir.

Vücudunuzda şişkinlik olduğunu görmek; gördüğünüz şişkinlik kadar mala sahip olacağınıza

Vücudunuzdaki şişkinliğin iltihaplı olduğunu görmek; daha fazla mala işarettir.

Kirmani :
   Bedeninizde şişkinlikle birlikte ağrı olduğunu görmek; şişkinlik miktarınca helal mal kazanacağınıza


Bedeninizdeki şişkinliğin ağrısız olduğunu görmek; haram mal elde edeceğinize işarettir.

İhya Rüya Tabirleri :
   Vücutta görülen kabarıklık mal ve dünyalıkta artışa, üzüntüden sonra ferahlamaya yahut gurur ve kibire düşmeye; Çorap,kazak vb. örmekte kullanılan şiş murada ermeye, varlık ve dirliğe; Şişkebap görmek zahmetle birlikte ulaşılan mal ve mertebeye; gizli şeylerin açığa çıkmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; İğ, İğne, Kebap.)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi