Rüyada ŞİŞLİK Görmek

Rüyada Şişlik Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada ŞİŞLİK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada şişlik görmek, rüyayı gören kişinin kültürlü, eğitimli, olgun, başarılı ve zengin bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hoşluk içinde yaşayacağına, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine bunun da kendisine başarı, sağlık ve mutluluk getireceğine işaret eder ve çok makbul bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Vücudunda Şişlik Görmek
   Rüyayı gören kişinin maddi imkanlarının yerinde olacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına aynı zamanda hiçbir önemli hastalık yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Kafada Şişlik Görmek
   Rüyayı gören kişinin bazı yeni plan ve projeler peşinde olduğuna, bunları gerçekleştirmeyi hedeflediğine, çalışmaları sayesinde de amacına ulaşarak, rahat edeceğine, bolluk ve bereket yakalayacağına, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına tabir edilir.

Rüyada Karnında Şişlik Görmek
   Rüya sahibinin hiçbir zaman parasızlık derdine düşmeyeceğine, bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına işaret eder.

Rüyada Boynunda Şişlik Görmek
   Rüyayı gören kişinin ticarette başarılması zor işlerin altına gireceğine, bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Memede Şişlik Görmek
   Bu rüya iyi değildir ve rüyayı gören kişinin kıtlık çekeceğine, rızkının azalacağına, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, sıkıntılarının ve borçlarının da çoğalacağına alamet eder ve uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlikle karşı karşıya kalmaya yorulur.

Rüyada Ayakta Şişlik Görmek
   Rüya sahibinin sağlığına kavuşacağı, güç ve kudret sahibi olacağı, kendisini işine vereceği, hayatının bu sayede yoluna gireceği anlamına gelir.

Tiflisi Tabirleri :

İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada bedende şişkinlik olduğunu görmenin beş tabiri vardır:

1- Malın çoğalması

2- Yararlı bir kadın talep etmek

3- Erkek çocuğa gebe olmak

4- Hacetin reva olması

5- Üzüntülerden kurtulmak.

Vücudunuzun tamamında şişkinlik olduğunu görmek; belirtilen her beş menfaati de elde etmek demektir.

İbn-i Şirin :

Şişkinlik; mal demektir.

Vücudunuzda şişkinlik olduğunu görmek; gördüğünüz şişkinlik kadar mala sahip olacağınıza

Vücudunuzdaki şişkinliğin iltihaplı olduğunu görmek; daha fazla mala işarettir.

Kirmani :

Bedeninizde şişkinlikle birlikte ağrı olduğunu görmek; şişkinlik miktarınca helal mal kazanacağınıza


Bedeninizdeki şişkinliğin ağrısız olduğunu görmek; haram mal elde edeceğinize işarettir.

İhya Rüya Tabirleri :
   Vücutta görülen kabarıklık mal ve dünyalıkta artışa, üzüntüden sonra ferahlamaya yahut gurur ve kibre düşmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; İğ, İğne, Kebap.)

MollaCami Tabiri :
   İnsanın rüyada bedeninde şişlik görmesi, o insanın kuvvetinin ve durumunun daha da iyi olmasına ve bilgi aktarmaya işarettir. Bazı tabirciler, bu rüya Üzüntü ve kederden sonra mala erişmeye işarettir, dediler. Rüyada bedende görülen şişlik kibirlenmeye ve batıl bir davada bulunmaya işarettir. Rüyada vücutta görülen şişkinlik, kuvvete, iyi hainliğe ve yükselmeye işarettir.
Etiketler: şişkinlik, şişik, şişmesi, şiştiğini, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi