Rüyada ŞİŞMANLIK Görmek

Rüyada Şişmanlık Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir

Rüyada ŞİŞMANLIK Görmek Rüya Tabirleri


   Kendi bedeninizde veya bir başkasının bedeninde şişkinlik şişmanlık görmek; makam, riyaset ve ilim elde edeceğinize

Zayıfladığınızı görmek; dindar biriyseniz, izzet bulacağınıza ve işinizin iyiye gideceğine; dindar değilseniz, fakirleşeceğinize ancak sonunda durumunuzun iyi olacağına işarettir.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada şişman olduğunu gören kimsenin, malı artar. Şişmanlığı ile beraber, üzerinde sarı elbise olduğunu gören kimse ise, hastalanır. Sonra o hastalıktan iyi olur. Bazı tabirciler, şişmanlık izzet ve yüceliğe, bazıları da din ve iman kuvvetine delalet eder, dediler. Bazı tabirciler ise şişmanlık rüya sahibinin halk içerisinde beğenilmesine, kadir ve şanının yüce olmasına delalet eder, dediler.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda kendinizi olduğunuzdan daha şişman görmeniz; işlerinizin yoğunluğundan dolayı çok fazla yorulduğunuza ve sıhhatiniz için bir müddet istirahat etmeniz gerektiğine delalet eder. Bir başka tabire göre bir kimsenin rüyasında kendisini normal halinden daha fazla şişman olduğunu görmesi; o kimsenin malının artacağına, izzet sahibi olacağına ve dini inancının kuvvetli olduğuna işaret eder. Bir kimsenin rüyasında şişman olduğunu görmesiyle birlikte üzerinde bir sarı elbisesinin bulunduğunu görmesi; o kimsenin bir hastalığa yakalanacağına ancak daha sonra şifa bularak bu hastalıktan kurtulacağına yorumlanır.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada şişman olduğunu gören kimsenin, malı artar. Şişmanlığı ile beraber, üzerinde san elbise olduğunu gören kimse ise, hastalanır, Sonra o hastalıktan iyi olur. Bazı tabirciler, şişmanlık izzet ve yüceliğe, bazıları da din ve iman kuvvetine işarettir, dediler.Bazı tabirciler ise şişmanlık rüya sahibinin halk içerisinde beğenilmesine, kadir ve sanının yüce olmasına işarettir, dediler.

Çağdaş Ulema :

Şişmanlık; şans ve başarı demektir.

Şişman olmak; bazı arzularınızın gerçekleşeceğine

Daha önce şişman olduğunuzu görmek; beklenmedik bir servete konacağınıza

Şişman bir insan görmek; saadet, talih ve başarı elde edeceğinize

Şişman bir çocuk görmek; durumunuzun iyi olacağına işarettir.


Seyyid Süleyman :
   Rüyada şişman olduğunu gören kimsenin, malı artar. Sişmanlığı ile beraber, üzerinde sarı elbise olduğunu gören kimse ise, hastalanır. Sonra o hastalıktan iyi olur. Bazı tabirciler, şişmanlık izzet ve yüceliğe, bazıları da din ve iman kuvvetine delalet eder, dediler. Bazı tabirciler ise şişmanlık rüya sahibinin halk içerisinde beğenilmesine, kadir ve şanının yüce olmasına delalet eder, dediler.
Etiketler: şişmanlamak, obez, obezite, şişman, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi