Rüyada ŞİŞMEK Görmek

Rüyada Şişmek Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada ŞİŞMEK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada şişmek görmek; kişinin, geçim derdinin biteceğine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Karnı Şişmek
   Kısa süre içinde büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına ve yardım eden bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada Yüzü Şişmek
   Üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir çalışmayla ilgili olarak büyük atılımlar yapılacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, sevilen bir kişi olunacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına ve sorumluluğu alınan çalışmalarda çok büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada Ağlamaktan Gözleri Şişmek
   Büyük bereket ve bolluk getirecek çalışmalara ve projelere imza atılacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına tabir edilir. Aynı zamanda, sağlık sorunlarından kurtulmaya, güzel günler görmeye ve müjdeli haberler almaya yorumlanır.

Rüyada Boğazı Şişmek
   Tartışmaların ve huzursuzlukların kısa süre içinde biteceğine, kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına delalettir.
Etiketler: şişmesi, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi