Rüyada ŞORT Görmek

Rüyada Şort Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada görmek ne anlama gelir, nasıl tabir edilir? Rüya tabirlerine göre ve dini rüya tabirlerinde anlamı tabiri nedir


Rüyada ŞORT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada şort görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında uzun süredir yapmak istediği değişikliklerin ve yeniliklerin en kısa sürede gerçekleşeceğine ve yeni hayatında yeni bir iş ve yeni bir umutla çok güzel şeyler yapacağına delalet eder. Aynı zamanda, yaşadığı olaylardan sonra başına ne gelirse gelsin kendi hayat felsefesi doğrultusunda yaşamaya devam edeceğine işaret eder.
Rüyayı gören kişi, eğer bir çocuksa, hızlı bir büyüme dönemi geçireceğine yorulur. Ancak rüyayı gören yaşlı biriyse iş hayatından kendisi için üzüntü verici bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Bir Kişiden Şort Almak
   Rüyada bir kişiden şort almak, yapılacak bir işten, çalışmadan ya da bir yolculuktan önce birisinden ödünç alınan malzemeye yorulur.

Rüyada Şort Satın Almak
   Rüyada şort satın almak, aile fertlerinden birinin bir araç sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Şort Giydiğini Görmek
   Rüyada şort giydiğini görmek, cinsiyete göre farklılık gösterir. Rüyayı gören kişi erkekse eğer, aşk hayatında çok güzel gelişmelerin olduğuna yakın bir zamanda evlilik kararı alınacağına ve hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorumlanır. Rüyayı bir kadın görmüşse eğer, iş hayatından hoş ve sevindirici bir sürprizle karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Şort Görmek
   Rüyada siyah şort görmek, ters giden bir işin düzeltilmesi sırasında sürpriz bir şekilde çıkagelen bir akrabadan yardım alınmasına ve telaşlı bir anda karşılaşacağınız bir mide rahatsızlığına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Şort Görmek
   Rüyada kırmızı şort görmek, rüya sahibinin, eşinin gittiği bir yerden erken zamanda dönmesine yorumlanır.

Rüyada Şort Yıkamak
   Rüyada şort yıkamak, rüyayı gören kişinin, bir davet üzerine gideceği bir yerde, rahatsızlık duyacağına ve bu yüzden ortamı terk edip evine geri döneceğine işarettir.


İhya Rüya Tabirleri :
   Kısa spor donu giymek gençler için oyun ve eğlenceye, yaşlılar için soytarıca davranışlara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Külot.)


MollaCami Tabiri :
   Rüyada şort giymek, borca, hastalığa ve yolculuğa işarettir.Bazı tabirciler şort, giymek, hanıma işarettir, demişlerdir.
Etiketler: kısa, pantolon, külot, kilot, boxer, baksır, bokser, don, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi