Rüyada ZIPLAMAK Görmek

Rüyada Zıpladığını Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya

Rüyada ZIPLAMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada zıplamak, statü atlamaya, ün kazanmaya ve başarıdan başarıya koşmaya işaret eder. Rüya sahibinin rütbesinin yükseleceği anlamına gelir. Rakipleri geride bırakmaya, düşmanları yenmeye, kem gözlü ve art niyetli kişileri uzağında tutmaya ve zarar gelecek kişileri zarar veremeyecek hale getirmeye işaret eder. Rüya sahibinin hırslı ve azimli kişi olduğu, tuttuğunu kopardığı, istediği her işi başardığı, hiçbir zorluğun ve sıkıntının altında ezilmediği anlamına gelir.

Rüyada Zıplayarak Uçmak
   Rüyasında zıplayarak uçtuğunu gören kişinin, aşamayacağı hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun olmayacak demektir. Rüya sahibi inancı ve kararlılığı sayesinde her isteğini yerine getirecek, tüm hayallerini ve arzularını gerçekleştirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Yüksekten Atladığını Görmek
   Bir kişi eğer rüyasında yüksekten atladığını görürse, yolu açık ve aydınlık olur. Rüya sahibinin güç ve kudret sahibi biri olacağına, bu sayede sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına ve kötü olaylar karşısında moralini bozmayıp, sakinliğini koruyacağına işaret eder. Kişi, soğukkanlılığı sayesinde hep kazanan taraf olacak demektir.

Rüyada Koşmak
   Rüyada koşmak, rüyayı gören kişinin gözünün yükseklerde olduğuna ve her zaman zoru tercih ettiğine tabir edilir. Kişi, kafasına koyduğunu anında yapmak isteyen ve fevri davranan kimse olarak tasvir edilir. Bu durum çoğu kez dezavantaj anlamına gelmektedir.

Rüyada Koşarken Düşmek
   Rüyada koşarken düşmek, rüya sahibinin gözden düşeceğine ve insanların nazarındaki değerini kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ününü kaybedeceği, daha önce gördüğü ilgiyi ve sevgiyi artık göremez olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Yalın ayak Koşmak
   Rüyada yalınayak koştuğunu görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibinin çok güçlü ve kararlı bir kişi olduğu, sağlam adımlar attığı, istediklerini yerine getirmekten hiçbir zaman vazgeçmediği ve hiçbir engel tanımadığı anlamına gelir.


Tiflisi Tabirleri :

Allame Meclisi :

Bir damdan başka bir dama sıçradığınızı görmek; bir işten başka bir işe veya bir görevden başka bir göreve geçeceğinize işarettir.

İbn-i Şirin :

Bir yerden bir yere sıçradığınızı/zıpladığınızı görmek; durumunuzun değişeceğine

Bir yerden uzak bir yere sıçradığınızı / zıpladığınızı görmek; uzun bir yolculuğa çıkacağınıza

Sıçradığınız zaman elinizde bir baston olduğunu görmek; güçlü bir kişiye güvendiğinize, onun yardımıyla muradınıza ereceğinize işarettir.

Bir duvarın üzerinden sıçrayıp bir bineğe bindiğinizi görmek; ecelinizin yaklaştığına

Bir çatının üzerinde sıçradığınızı, evin çöktüğünü ama size bir şey olmadığını görmek; eşinizin sizden ayrılacağına, sonra tekrar size döneceğine

Havaya sıçradığınız sırada kıbleye yöneldiğinizi ve bir anda Mekke veya Medine hariminde olduğunuzu görmek; hac ziyaretine gideceğinize

Havaya sıçrayıp kuş tuttuğunuzu görmek; eşinizden ayrılıp başka bir kadınla evleneceğinize işarettir.

Kirmani :

Bir yerden dışarı sıçradığınızı görmek; kötü olan durumunuzun düzeleceğine

İstediğiniz her yere sıçrayabildiğinizi görmek; kuvvet ve becerinize işarettir.

Cabir Mağribi :

Temiz bir yere sıçradığınızı görmek; kötü olan durumunuzun düzeleceğine


Kirli ve kötü bir yere sıçradığınızı görmek; yukarıdakinin aksine tabir edilir.


Etiketler: Rüyada zıplamak, rüyada zıplamak nedir, rüyada yükseğe zıplamak, rüyada havaya zıplamak, rüyada trambolinde zıplamak, rüyada hoplamak zıplamak, rüyada atlamak zıplamak, rüyada denizde zıplamak, rüyada sevinçten zıplamak, rüyada koşmak zıplamak, rüyada zıplamak görmek, rüyada zıplamak uçmak, rüyada zıplayarak uçmak, rüyada zıplayan kurbağa görmek, rüyada zıplayan balık görmek, rüyada zıplayan yılan görmek, rüyada zıplayarak koşmak, rüyada zıplayan fare görmek, rüyada zıplayan kedi görmek

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi