Rüyada ZİRVE Görmek

zirve-zirveye-ulaşmak-yükselmek-bayrak-dikmek-tırmanmak-zirvede-olduğunu-inmek-düşmek-kar-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-kitabi-yorumu

Rüyada ZİRVE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada zirve görmek, çok hayırlı ve sevindirici bir rüyadır. Kişinin tüm emellerinin gerçek olması dışında özel hayatı ve iş hayatı için de pek çok yeni fırsatla karşılaşacağını, her türlü problemde sorunsuz bir şekilde sonuç alacağını, ailesinde düzenin daim olacağını bildirir. Geleceğinin de bugünün de huzur dolu geçeceğini, başarılı bir kimse olarak anılacağını, yönetici olarak da herkesin saygısını kazanacak, mutluluk sarhoşu olacak bir durum içinde olunacağını tabir eder. Zirve gören kişiler iş alanlarında herkesin parmakla göstereceği bir duruma ulaşır ve gerçek anlamda zirveye çıkarlar. Zorlukların veya engellerin kişiyi asla yıldırmayacağını ve doğru bildiği yoldan şaşmayacağını da ifade eden rüya, her açıdan mutlu haberlerin ve iyi gelişmelerin alameti olarak yorumlanır.

Rüyada Zirveye Çıktığını Görmek
   Öğrenciler için önemli sınavlardan geçmek, iş görüşmelerinde başarılı sonuçlar almak, yen, bir işe girmek veya makam, mevki sahibi olma gibi anlamlara geldiği gibi kişinin maddi ve manevi anlamda yükseleceği bir şans elde edeceğini de bildirir. Duygusal anlamda çok sevilen biri olmanın yanında, eşinden veya sevgilisinden aşırı ilgi göreceğine de tabir edilir. Kişinin mutluluğunun çok uzun süreceğine ve kötü düşüncelerden, nazarlardan, aksiliklerden veya sorunlardan uzak bir hayat süreceğini de bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Zirveden Düştüğünü Görmek
   Aşırı hareketler veya harcamalar nedeni ile kişinin zor günlere hazır olması gerektiğini bildirir. Zaman zaman mutluluk sarhoşluğu ile ya da elindekileri böbürlenerek kullanan kişilerin yaptığı yanlış hareketler neticesinde bir anda başarılı kariyerlerini darmadağın edeceklerini de bildirir.


İhya Rüya Tabirleri :
   Bakınız; Dağ, Tepe.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada bir dağın zirvesine ulaşmak, makam, rütbe ye ilerlemeye işarettir.


Etiketler: rüyada, ZİRVE, zirveye ulaşmak, yükselmek, bayrak dikmek, tırmanmak, olduğunu, görmek, zirveden inmek, düşmek, kar, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, görülmesi, görmenin, islami, dini, rüyada, rüyasında, tabiri, tabirleri, kitap, kitabı, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi