Web Sitesine Reklam Vermek İstiyorum

Reklam Ver - HayrolaRuya.com internet Sitesinde Reklam Verme - Reklam Ücretleri Ne Kadar?
Reklamınızın Açıklaması Bu Kısımda Yer Alacaktır. Resme ve Bu Yazıya Sizin istediğiniz URL Adresi Bağlanacak ve Tıklandığında Reklama Tıklayan Ziyaretçimiz Yeni Sekmede Bağlanan Url Adresine Yönlendirilecek
Sitemize Reklam Verme


Reklamım Hangi Alana Ekleniyor?

   Reklamlarınız yukarıda yer alan içerisinde BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ yazan kırmızı kutucuğun yerinde yayınlanacaktır. Ve HayrolaRuya.com Web Sitemizdeki bütün sayfalarımızda bu alan mevcuttur. Ve sizin reklamınız ziyaretçilerimizin gözünün önünden geçmeden rüya tabirini okuyamayacağı için %100 görülme garantisi vardır.

 Sadece tüm sayfalarımıza reklam vermek istediğinizde reklamınız yukarıda yer alan Google Özel ARAMA KUTUSU'nun altında yer alan reklamın yerine eklenir ve sitemize giren ziyaretçilerimiz sizin reklamınızı geçmeden rüya tabirini okuyamazlar. Böylece günlük ziyaretçi sayısınca reklamınızın %100 görülme garantisi vardır.


Reklam Verenler için Ücretlendirme Nasıl Yapılıyor?

   HayrolaRuya.com internet sitesinde reklam verebilirsiniz. Reklamlarınız CPM ile ücretlendirilmektedir. CPM'nin açılımını 1000 gösterim başına ücrettir. Gösterimi görüntüleme olarak düşünebilirsiniz. Reklamınız bir kişiye Mobil Sitemizde içerik başındaki konuyla ilgili resmin yerinde gösterilir. Markanızın bilinirliğini artırmak ve kısa vadede daha fazla kişiye erişim sağlayarak fark yaratmak istiyorsanız CPM işletmeniz için iyi bir tercih olabilir.


1000 Gösterim Başına Ne Kadar Ödemem Gerekiyor?

   Reklamınız 1000 Tekil ziyaretçiye gösterildiğinde sadece 5 ₺ ödeme yaparsınız. Bu fiyat dünyada bir çok sitenin kullandığı genel bir fiyattır.


Reklam Türleri ve Örnekleri

   HayrolaRuya.com İnternet sizemizin masaüstü ve mobil olmak üzere iki versiyonu bulunmaktadır. Sitemiz bir Rüya Tabirleri sitesi olması sebebiyle binlerce kelime başlığının yer aldığı sayfalardan oluşan çok geniş bir reklam potansiyeline sahiptir. Dilerseniz reklamlarınızı sadece uygun gördüğünüz tek bir sayfaya dilerseniz de istediğiniz birkaç sayfaya verebilirsiniz. Veya tüm sayfalara aynı anda reklam verebilirsiniz. Bu seçeneklerden hangisini seçerseniz seçin ücret değişmeyecek ve sadece 1000 gösterim başına ödeme yapacaksınız.

Reklam Türleri ve Örnek Reklam

Tek Sayfaya Reklam Verme

   Örneğin Şofben ürünlerinin yer aldığı bir firmanız var. Bunun için Rüyada ŞOFBEN Görmek sayfamızın başına reklamınızı yerleştirebiliriz.

Birden Fazla Sayfaya Reklam Verme

   Yine şofben veya banyo ile ilgili ürünlerin yer aldığı bir firma için reklam vermek istiyorsanız; Rüyada BANYO Görmek, Rüyada DUŞ Görmek, Rüyada FAYANS Görmek vb. Bu gibi aklınıza gelen ve sizin sektörünüzle ilgili dilediğiniz kadar sayfaya reklam yerleştirmeniz yapılacakır.

   Diyelim ki Oto Galeriniz veya Otomobil ile ilgili bir sektörde reklam vermek istiyorsunuz. Bunun için Rüyada OTOPARK GörmekRüyada ARABA Görmek, Rüyada LASTİK TEKERLEK Görmek vb. kelimeleri içeren sayfalara reklam verebilirisiniz.

Bütün Sayfalara Reklam Verme

   Reklamınız sitemizin anasayfasında ve tüm sayfalarda görünecek şekilde yayınlanacaktır. Ve ücretlendirme yine 1000 gösterim başına yapılacaktır. Örneğin sitemizin günlük tekil ziyaretçisinin 12000 olduğunu varsayarsak günlük yapacağınız ödeme reklamınız 12000 kişiye gösterildiği için 12x4=48 ₺ olacaktır.

Reklamım Kaç Gün Yayınlanacak

   Reklamı sadece 1000 ve katları olarak ücretlendirmekteyiz. Yani 1000, 2000, 5000, 10000, gibi.

   Bir Tek Sayfaya 1000 Gösterim için ödeme yapıp reklam verdiğinizi düşünecek olursak;

   Bu sayfa bir günde 20 defa görüntüleniyorsa 1000/20=50 Yani ortalama 50 gün reklamınız bu sayfada kalmaya devam edecektir.

   Diyelim ki reklam verdiğiniz kelime her gün 500 defa görüntüleniyor, o zaman da reklamınız 2 gün yayında kalacaktır.

   Birden Fazla Sayfaya 1000 Gösterim için ödeme yapıp reklam verdiğinizi düşünecek olursak;

   Bu sayfalar toplamda bir günde 500 defa görüntüleniyorsa 1000/500=2 Yani ortalama 2 gün reklamınız bu sayfada kalmaya devam edecektir.

   Diyelim ki reklam verdiğiniz kelimeler toplamda her gün 1000 defa görüntüleniyor, o zaman da reklamınız 1 gün yayında kalacaktır.

Önemli NOT :
   İstediğiniz başlığı içeren sayfa web sitemizde yer almıyorsa eğer, talebiniz doğrultusunda eklenecektir. Örneğin; Kozmetik ürünler ile ilgili reklam vermek istiyorsunuz fakat sitemizde Rüyada AĞDA Görmek, Rüyada EPİLASYON Görmek vb. başlıkları içeren tabirler web sitemizde yer almıyorsa, talebiniz doğrultusunda içerik eklenecek ve reklamınız eklenen içeriğe yerleştirilecektir.

   Sorularınız için alttaki yorum kısmını BURAYA tıklayarak İLETİŞİM sayfamızı kullanarak bize yazabilirsiniz.

HayrolaRuya.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi