Rüyada BAKIŞMAK Görmek

Rüyada Bakışmanın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada BAKIŞMAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada BAKIŞMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada bakışmak, şerli olaylarla karşılaşmaya işaret eder, şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çevresini hayırsız, kem gözlü, art niyetli, ikiyüzlü, hain, kötü kalpli ve art niyetli kişilerin saracağı ve kişinin bu insanlardan zarar göreceği bu nedenle de çok öfkeli, stresli, zor ve kötü günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Biriyle Bakışmak
   Rüyayı gören kişinin o kimse ile birbirlerine meydan okuyacaklarına rivayet edilir. Rüya sahibinin gizli bir düşmanı ile yüzleşeceğine, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiğinle Barışmak
   Rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ya da evliyse eşi ile arasının açılacağına tabir edilir. Rüya sahibinin evliliğinin ya da ilişkisinin çatırdamaya başlayacağına ve bu durumun ilerlediği takdirde ayrılığa hatta tarafların birbirine kin gütmelerine kadar varacağına işaret eder.

Rüyada Göz Göze Bakışmak
   Rüyayı gören kişinin kısa süre önce barış sağladığı bir kişi ile yine karşı karşıya geleceğine, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına ve yeninden eski duruma geri döneceklerine alamet eder.

Rüyada Bir Erkekle Göz Göze Bakışmak
   Rüyayı gören kişinin erkek bir hasmı olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin uykusunda göz göze bakıştığı erkeğin sürekli gündeminde olduğuna, o kişinin kendisinin başarılarını engellemeye çalıştığına, kalkınmasını ve mutlu olmasını istemediğine yorulur.

Rüyada Eski Sevgiliyle Göz Göze Bakışmak
   Rüyayı gören kişinin uykusunda gerçekten eski sevgilisini görmesi ve onunla göz göze bakışması onunla istemeden yüz yüze gelmek zorunda kalacağına ve söylenmemiş sözlerini söyleyeceğine ve tabiri caizse içindekileri kusacağına tabir edilir. Fakat uykusunda gördüğü kişi eski sevgilisi değilse o zaman o kişi ile çok hararetli bir tartışmaya gireceğine alamet eder.

Etiketler; bakışma, bakış, bakışı, bakışını, bakışına, bakışında, bakışından, göz, göze, gözgöze, gelmek, gelmeyi, gemdim, gelmesi, geldiğinin, bakışmayı, bakışmanın, bakıştığını, bakıştığının, bakıştığımın, bakıştık, bakıştığımızın, bakıştığımızı, bakıştığınızı, bakıştığınızın, bakışarak, bakıştım, bakışlarını, bakışlarımı, bakışlarının, bakışlarımın, bakışlarımda, bakışlarımdan, bakışlarında, bakışlarından, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi