Rüyada BAR Görmek

Rüyada Barın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada BAR Görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada BAR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada bar görmek, rüya sahibinin içine dert olacak bir olay yaşayacağına, bu olaydan çok etkileneceğine ve bir şeyler yapmak için harekete geçeceğine alamet eder. Kişinin kendisine acı ve ızdırap veren, uykularını ve tüm neşesini kaçıran, bir türlü gözünün önünden gitmeyen ve aklından çıkmayan bir durumu yenmek adına elindeki bütün imkanları kullanmak için bir an bile tereddüt etmeyeceğine ve gözünü kırpmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Bara Gitmek
   Rüyada bara gitmek ya da bara gittiğini görmek hayal kırıklığı yaşamaya ve üzülmeye delalet eder. Rüya sahibinin geleceğini olumsuz yönde etkileyecek, adını lekeleyecek bir yandan da elindekileri kaybetmesine neden olacak bir iş yapacağına ve başarısız olacağına delalet eder. Kişi son kuruşunu da bu yolda tüketecek ve hepten ortada kalacak demektir.

Rüyada Gazino Görmek
   Rüyada gazino görmek, rüyayı gören kişinin başını belaya sokacak, ceza almasını ya da hapse girmesini gerektirecek yanlış işler yapacağı ve kazancına fesat karıştıracağı anlamına gelir. Kişi, güzel ahlakını ve inancını bir tarafa bırakıp sadece para kazanmanın yollarını yapacak ve o yolun haram olmasına aldırmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Gazinoya Gitmek
   Bir kişinin rüyasında gazinoya gittiğini görmesi o kişinin çok zor günler geçireceğine, tamamen içine kapanacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Diskoya Gitmek
   Rüyada diskoya gitmek, kişinin günahkar olacağı işler yapacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine tabir edilir. Hak yemeye, iftira etmeye ve hırsızlık yapmaya yorulur.

Rüyada Eğlence Mekanı Görmek
   Rüyada eğlence mekanı görmek, rüya sahibinin çevresindeki yeme dostlarına ve dalkavuk olarak adlandırılan menfaatçi kişilere işaret eder.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi