Rüyada BAŞ AĞRISI Görmek

Rüyada Başımın Ağrıdığının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada BAŞININ AĞRIMASI ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada BAŞ AĞRISI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada baş ağrısı görmek, rüya sahibinin kötü huylarının, kötü alışkanlıklarının, kötü duygu ve düşüncelerinin kendisine zarar verdiğinin farkına varacağına ve kendini değiştirmeye karar vereceğine delalet eder. Bu kararın, kişi için çok doğru, isabetli ve hayırlı olacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına tabir edilir. Rüya sahibinin tekrar pişman olmaması için zamanında yaptığı yanışlara düşmemek için çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek
   Rüyada baş ağrısı çekmek, kişinin canın sıkılmasına, hayatının ve moralinin bozulmasına neden olan ve uzun zamandır kurtulmak için cebelleştiği o kötü durumdan nihayet kurtulmayı başaracağına ve rahata ereceğine alamet eder. Kişi, bu uğurda vermek için adadığı sadakasını da vermeyi unutmayacak demektir.

Rüyada Ayak Ağrısı Görmek
   Rüyada ayak ağrısı, uğursuz gelecek, şansın ve kısmetin kapanmasına neden olacak bir yolu kat etmeye ve sonunda mutsuz olmaya yorulur.

Rüyada Kulak Ağrısı Görmek
   Rüyada kulak ağrısı görmek ya da kulak ağrısı çektiğini görmek, kişinin nazara geleceğine ve kendisini çekemeyen kişilerin kötü elektriğinden etkileneceğine ve kötü günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Boyun Ağrısı Görmek
   Rüyada boyun ağrısı görmek veya boyun ağrısı çekmek, huyu ve davranışları güzel olmayan ve bu nedenle de insanlar tarafından hoşlanılmayan bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişinin güvenilmeyecek ve sözüne inanılmayacak kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Kalp Ağrısı Görmek
   Rüyada kalp ağrısı görmek, dini ve sünneti boşlamaya ya da tamamen terk etmeye işaret eder. Dünya işlerine kendini çok kaptırdığı için hayır işlerini unutan bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Rüyada kalp ağrısı çekmek de aynı anlama gelir.

Rüyada Ağrı Çekmek
   Rüyada ağrı çekmek, rüyanın tam tersine mutlu olmaya ve hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmamaya yorulur.

İhya Rüya Tabirleri :
   Kişinin tövbe edip hayırlı amel işlemesine; Evin, bölgenin ya da devlet yöneticisinin canını sıkacak bir durumun meydana gelmesine delalet eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada başının ağrıdığını gören kimse, Cenab-ı Hakkın «Artık içinizden kim hasta olur, yahut başından (Yara, ağrı gibi) bir eziyeti bulunursa ona oruçdan, ya da sadakadan yahut da kurban olan (biriyle) fidye (vacip olur)» (Surei Bakara, ayet 196) mealindeki ayetin ifade ettiğine göre, o kimsenin tövbe ve İstiğfar edeceğine veya sadaka vereceğine yahut hayırlı bir amelde bulunacağına ve yapmakta olduğu günahlardan tövbe edeceğine delalet eder.
Başağrısı, başın, rüyada delalet ettiği amire gelecek bir sıkıntıya delalet eder. Bazı tabirciler de, tövbesi icap eden bir günahtır, dediler.


Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda başınızın ağrıdığını görmeniz; hata ve kusurlarınızdan tövbe edip kendinize geleceğinize veya tövbe edilmesi gereken bir günahınızın bulunduğuna dolayısıyla da tövbe etmeniz gerektiğine yorumlanır.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada başının ağrıdığını gören kimsenin tövbe ve istiğfar edeceğine veya sadaka vereceğine yahut hayırlı bir amelde bulunacağına ve yapmakta olduğu günahlardan tevbe edeceğine işaret eder. Baş ağrısı, başın, rüyada işaret ettiği amire gelecek bir sıkıntıya işaret eder.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi