Rüyada BAŞ PARMAK Görmek

Rüyada Baş Parmağın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada BAŞ PARMAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada BAŞ PARMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada baş parmak görmek, kişinin üst makamlara erişeceğine, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine ifade edilir. Sözünün geçmesine, evlilik hayatında kararları kendi başına vermeye ve aile, akraba çevresinde herkesin fikir aldığı, düşüncelerini önemsediği, saygı duyulan biri olunduğuna da yorumlanır.

Kendi Baş Parmağını Görmek
   Kendi baş parmağını gören kişiler sorunlarını, sıkıntılarını kimseyle paylaşmazlar ve tamamen kendi çabalarıyla çözüm üretirler. Güçlü olmak, işinin başında durmak, mesleğini geliştirmek ve yardım almadan hayatını sürdürmek manasına gelen rüya, zenginliğin de alametidir. Büyük paralar elde edecek işlerle uğraşacak olan rüya sahibinin aynı zamanda ailesinden kalacak mallar sayesinde de hayatının düzene gireceğini bildirir.

Baş Parmağında Yüzük Görmek
   Ödül kazanmak, payelendirilmek, zam almak veya kıskanılacak bir terfiye ulaşmak anlamına gelir. 

Baş Parmağının Olmadığını Görmek
   Başkalarının sözüyle hareket edildiğini, insanların gözünde değer kaybedildiğini bildirir.

Rüyada Kesik Baş Parmak Görmek
   Kişinin işinin başından ayrılmak suretiyle veya işlerini bir başkasına emanet etmesiyle yapacağı hatanın bedelinin büyüklüğüne yorumlanır. Önemli maddi kayıpları bildirdiği gibi, güç, mevki ve çevre kaybına da uğranılacağını haber verir. Ailenin gözünden düşmek, sevilen insanları hayal kırıklığına uğratmak, günah işlemek ve ömür boyu sürecek bir pişmanlığa da alamettir.

Rüyada Baş Parmak Emmek
   Bağ parmağını emmek Böbürlenmek, kendini fazla önemsemek ve kimseyi dinlemeden hareket etmek demektir. Kişinin para sarhoşluğuna ve zenginliğin gösterişine kapılarak yaşadığını, kendisinden başkasını düşünmediği için ailesine de sırt döneceğini ifade eder. Farklı yorumları olan rüya, kazancını tamamen zevk uğruna harcamak, yarını düşünmeden sefa içinde yaşamak anlamına da gelir.

Etiketler; başparmak, başparmağım, başparmağın, başparmağımın, başparmağının, başparmağımı, başparmağını, baş, parmağını, parmağımı, parmağımın, parmağının, parmağımda, parmağında, parmağımdan, parmağından, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi