Rüyada BAŞKAN Görmek

Rüyada Başkanın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada BAŞKAN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada BAŞKAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada başkan görmek, gereğinden fazla hırslı olan bu nedenle de farkında olmadan kendisine zarar veren bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kimse, gözünü bürümüş para, zafer ve makam hırsı nedeni ile durup dinlenmeksizin çalışan, gecesi gündüzüne karışmış, sürekli uykusuz, yorgun ve halsiz kimsedir. Maddi varlık elde etmeye çalışırken sağlığından olacağının farkında değildir.

Rüyada Başkan Olmak
   Rüyada başkan olmakla başkan görmek benzer şekillerde tabir edilir ve rüya sahibinin dünya malından yana gözünün bir türlü doymak bilmediğine, sahip oldukça çok daha fazlasını istediğine, maddi varlığını çoğaltmak için yaşayamadığı günlerine ve hayatı kaçırdığına tabir edilir.

Rüyada Başkanla Konuşmak
   Rüyasında kendini bir başkanla konuşurken gören kişinin hayatı karışacak, tüm keyfi, neşesi ve ağız tadı kaçacak demektir. Kişi, bir süre kendi kabuğuna çekilip, kendi dünyasına hapsolacak, kimselerle görüşmek ve konuşmak istemeyecektir diye yorumlanır. Aksiliklerin ve tersliklerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Başbakan Görmek
   Rüyada başbakan görmek, rüya sahibinin etrafının kalabalık olduğuna, bu kalabalığın arasında düşmanlar olmadığına işaret eder. Rüyayı gören kişi, çevresindekilerden yana hayır görecek demektir.

Rüyada Başbakan Olmak
   Rüyada başbakan olmak, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, kazancında artış olacağına, darlıkta olan elinin de bolluğa kavuşacağına işaret eder. Rahatlık, kolaylık ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Başbakanla Konuşmak
   Rüyasında başbakanla konuştuğunu gören kişi kısa süreli bir buhran yaşayacaktır diye tabir edilir. Kişi, hastalanmak ya da mali krize düşmek suretiyle sıkıntılı günler yaşayacak, ailesinin desteği sayesinde toparlanıp ayağa kalkacaktır.

Rüyada Başbakanın Elini Öpmek
   Rüyada başbakanın elini öpmek, düşmanlıkların ve husumetin bitmesine, sorunların ve anlaşmazlıkların çözülmesine, barış ilan edilmesine delalet eder. Rüya sahibi içindeki kinden ve nefretten arınacak huzura kavuşacaktır.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda kendinizin bir daireye, bir müesseseye veya herhangi bir kuruma başkan olduğunuzu görmeniz; yükselmeye çok hevesli ve hırslı olduğunuza, fakat bu istek ve arzunuzun size faydasından ziyade zararı dokunacağına delalet eder.Rüyanızda herhangi bir kurumun başkanı ile tanışıp konuştuğunuzu görmeniz; arkadaşlarınızla, dostlarınızla veya iş ortaklarınızla aranızda bir huzursuzluk ve anlaşmazlığın çıkacağına işaretle tabir olunur.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi