Rüyada BAŞÖRTÜ Görmek

Rüyada Başörtünün Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada BAŞÖRTÜ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada BAŞÖRTÜ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada başörtü görmek, rüyayı gören kişinin olgun ve ahlaklı tavırları ile herkes tarafından saygınlık gördüğüne, iyi şekilde anıldığına ve iyi bilinir olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin haddini bilen, oturaklı, kibar, nezih ve asil bir kimse olduğuna özellikle dinde ehil kimse haline geleceğine, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine işaret eder.

Rüyada Başörtü Kaybetmek
   Rüyada başörtü kaybetmek pek de iyi anlamlara gelmez ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin doğru yoldan sapması nedeniyle günahkâr olacağına, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine tabir edilir.

Rüyada Başörtü Takmak
   Rüyayı gören kişinin kadın olması durumunda kendisini çok sevecek, koruyup kollayacak, kıymetini bilecek, bir dediğini iki etmeyecek ve ona hep sadık kalacak bir eşi olacağı, rüya sahibinin erkek olması durumunda da yaptıkları ile kendisini yüceltecek, onurlandıracak, her zaman sevecek ve ona karşı saygısını hiç yitirmeyecek bir hanımla hayatını birleştireceği anlamına gelir.

Rüyada Başörtü Hediye Almak
   Rüyayı gören kişinin hayatında kalıcı ve güzel değişiklikler meydana geleceği ile yorumlanır ve rüya sahibinin kendisini çok mutlu edecek, yüzünü güldürecek ve bir ömür elini hiç bırakmayacak, karşı cinsten biri ile karşılaşacağına ve onun sayesinde en temiz, en kutsal ve en güzel duyguları tatma şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada Başörtü Çıkarmak
   Rüyayı gören kişiyi geriye götürecek, başarısızlığa sürükleyecek, zarar etmesinin yanı sıra adının da lekelenmesine neden olacak bazı işler yapacağı, sonradan da durumun ciddiyetinin ve yaptıklarının farkına vararak çok pişman olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kendini Kapanmış Görmek
   Rüyayı gören kişinin günahlarının affolması için edeceği duaların kabul olacağına, yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına delalet eder.


Etiketler; baş, örtü, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi