Rüyada ÇAĞRILMAK Görmek

Rüyada Çağrıldığının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇAĞRILDIĞINI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada ÇAĞRILMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çağrılmak, rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman uğraşmak zorunda kalacağı, çok uzun ve yorucu bir tedavi dönemi yaşayacağı ve sonrasında eski iyi ve sağlıklı yaşamına döneceği bir hastalığa yakalanacağına tabir edilir. Aynı zamanda, uzun zamandan beri beklenen ve alınması ile birlikte çok güzel bir işe girişilecek güzel ve hayırlı bir habere delalet edilir.

Rüyada Birisi Tarafından Çağrıldığını Görmek
   Rüyada birisi tarafından çağrıldığını görmek, rüya sahibinin, iş hayatı ya da sosyal hayat ile ilgili bir konuda değersiz, kibirli ve kendini beğenmiş kişilerle görüşüp sohbet edeceğine delalet edilir.

Rüyada Vali Tarafından Çağrıldığını Görmek
   Rüyada vali tarafından çağrıldığını görmek, uzun yıllar verdiği uğraşlardan, okunan okullardan ve girişilen işlerden sonra resmi bir kurumda yüksek bir kıdemde işe başlanacağına ve başarılı olunacağına yorumlanır.

Rüyada Uzak Bir Yerden Çağrıldığını Görmek
   Rüyada uzak bir yerden çağrıldığını görmek, çekilen çilelerden ve yaşanan olaylardan ötürü Allah’a isyan edileceğine işaret edilir.

Rüyada Tanıdık Birisi Tarafından Çağrıldığını Görmek
   Rüyada tanıdık birisi tarafından çağrıldığını görmek, rüya sahibinin, tanıdığının düştüğü zor durumdan ötürü yardım çağırdığına tabir edilir.

Rüyada Tanımadık Birisi Tarafından Çağrıldığını Görmek
   Rüyada tanımadık birisi tarafından çağrıldığını görmek, düşülen zor bir durum için istenen yardımın bu kişi tarafından getirileceğine delalet edilir. Aynı zamanda, kötü duruma düşmüş bir kişiye, rüya sahibi tarafından yardım edileceğine yorumlanır.

Rüyada Davet Görmek
   Rüyada davet görmek, insanlar arasında saygı duyulan ve itibar edilen ve yapılan toplantılarda sözü dinlenen biri olunduğuna tabir edilir.

Rüyada Davetiye Almak
   Rüyada davetiye almak, önemli bir amaç için ya da bir konuda bilgi almak için bir toplantıya ya da etkinliğe davet edilmeye delalet edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda çağırıldığınızı yani size seslenildiğini görmeniz; çok güzel bir haber alacağınıza, eğer size seslenen kimseyi tanıyorsanız; o sesin sahibini kendinize yardıma çağıracağınıza veya çok tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Bir başka tabire göre: Rüyanızda çağırıldığınızı görmeniz; hasta olacağınıza, rüyanızda tanımadığınız birisi tarafından adınızla çağırıldığınızı görmeniz; tehlikeli bir hastalığa yakalanacağınıza işaretle tabir olunur. Rüyanızda tanıdığınız birisi tarafından çağırıldığınızı görmeniz; ömrünüzün bitip ecelinizin yaklaştığına, rüyanızda sizin bir başkasını çağırdığınızı görmeniz; bu rüyanın aksine yorumlanır. İmam-ı Nablusi'nin yorumuna göre: Rüyasında birisi tarafından çağırıldığını gören kimsenin ahlaksız ve rezil kimselerle dost olup sohbet edeceğine, bir kimsenin rüyasında bir vali tarafından çağırıldığını görmesi; o kimsenin yüksek bir göreve tayin edileceğine, eğer kişi rüyasında uzak bir mesafeden çağırılırsa; o kimsenin Allah'a asi olacağına delalet eder.
Etiketler; çağırıldığımı, çağrıldığımı, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi