Rüyada ÇAKI Görmek

Rüyada Çakının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇAKI Görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?


Rüyada ÇAKI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çakı görmek, keskin ifadelere, büyük sözlere, kırıcı konuşmalara ve işgüzarlık etmeye delalet eder.Büyük lokma yemek yerine, boyundan büyük laflar etmeye, iddialı işlere girmeye, kendini aşan sözler vermeye ve düşmanlığa neden olacak tavırlar içinde olmaya tabir edilir. Kötü haberlere, tatsız konulara, dedikoduya, yalana ve iftiraya işaret eder. Bu rüya bazen de rüya sahibine görünen uzun bir yol olarak yorumlanır.

Rüyada Çakı Bıçağı Görmek
   Rüyada çakı bıçağı görmekle, çakı görmek aynı şekilde tabir edilir. Can sıkıcı konuşmaların odağında olmaya, yalan yanlış işlerin içindeymiş gibi gösterilmeye, haksızlığa uğramaya ve zor günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Çakı Almak
   Rüyada çakı almak, rüya sahibini çok öfkelendirecek, tabir yerindeyse çileden çıkartacak ve o hırsla hareket etse katil olacağı kadar kötü laflar işiteceği ve sinirden deliye döneceği anlamına gelir.

Rüyada Çakı Bulmak
   Rüyasında çakı bulduğunu gören kişi, hususi bir iş için bir yola gidecektir diye yorumlanır. Bu yol temiz, aydınlık, ferah ve hayırlı bir yol olacaktır. Sonunda kısmetin olduğu bir yolun kat edileceğine işaret eder.

Rüyada Bıçak Görmek
   Rüyada bıçak görmek, işlerin ve hayatın kolaylaşması, borçların azalması, hastalıkların iyileşmesi ile değerlendirilir. Rüya sahibini koruyup kollayan ve hayır dualarını eksik etmeyen bir kişiye işaret eder.

Rüyada Bıçakla Elini Kesmek
   Rüyasında bıçakla elini kestiğini gören kişi, ani bir haber alır ya da hiç hesapta olmayan bir işle karşılaşır. Beklenmedik bir olayın yaşanacağına, rüyayı gören kişinin bu duruma hazırlıksız olarak yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına delalet eder.

Rüyada Bıçak Tutmak
   Rüyada bıçak tutmak, şan, şöhret, ün kazanmaya ve herkes tarafından tanınır olacak, ses getirecek, günlerce dilden dile dolaşacak büyük ve hayırlı işler yapmaya tabir edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Kişinin rüyasında çakı görmesi; kötü söz ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir başkasından çakı aldığını görmesi; o kişiden bir kötü söz işiteceğine, kişinin rüyasında bir başkasına bir çakı verdiğini görmesi; bu rüyanın aksine tabir edilir. Rüyanızda bir çakı ile bir meyveyi kestiğinizi görmeniz; sevdiğini: kimse ile alakanızı keseceğinize, rüyanızda bir çakı ile bir şey olduğunuzu görmeniz; hakkınızda yapılan bir iftira veya söylenen kötü bir sözden dolayı çok üzüleceğinize delalet eder. Bir başka yoruma göre: Bir kimsenin rüyasında bir çakı görmesi; o kimsenin sağlığının çok iyi olduğuna, rüyasında bir çakı ile oynarken elini kestiğini görmesi; o kimsenin hafif bir rahatsızlık geçireceğine, kişinin rüyasında çakısını açık olarak görmesi; o kimsenin bahtının açık olacağına yorumlanır.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada çakı görmek kötü söze işarettir. Rüyada birisinden bir çakı aldığını görmek, ondan kötü bir söz işiteceğine birisine bir çakı verdiğini görmek, bunun aksine işarettir.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi