Rüyada ÇARPMAK Görmek

Rüyada Çarpmanın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇARPMAK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ÇARPMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çarpmak, ani değişimin ve kişinin hayatının en durgun anında ortaya çıkacak fırsatlar sayesinde pek çok değişiklik yapacağının işaretidir. Rüyada görülen diğer olaylar yoruma katkıda bulunacağı gibi, neye çarpıldığını bilmek de rüyanın anlamını bildirmekte yardımcı olur. Genel anlamda ortaya çıkışı kişiyi şaşırtan veya sevindiren olaylara işaret ettiği gibi, kötü sürprizlere veya kötü haberlere de işaret olarak yorumlanabilir.

Rüyada Arabayla Birine Çarpmak
   İstemsiz veya bilerek yapılan bir kötülük sonunda kişinin pişmanlık duygusuyla baş başa kalacağını ve içini kemiren suçluluk duygusu nedeni ile hayatına devam etmekte zorlanacağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına alamettir. Arabayla birine çarptığını ve o kişinin öldüğünü görmek ise, yapılan bir yanlışın sevilen kimseler tarafından telafi edilmesi ile rüya sahibinin olumsuz sonuçlardan etkilenmeyeceğini ve çok az zararla sıkıntısından kurtulacağını işaret eder. Arabayla çarptığı kimsenin yaralandığını görmek ise kişinin suçlanacağını veya iftiraya kurban olacağını bildirir.

Rüyada Duvara Çarpmak
   Koşarken duvara çarptığını gören kişi iş yaşamında başarılarla dolu günlerin ardından bir durgunluk dönemine girer ve özellikle maddi anlamda gelirinin düşmesi sonucu hayal kırıklığı yaşar. Yürürken duvara çarptığını görmek ise kişinin işlerinin bir süre daha aynı şekilde durgun devam edeceğini, bu durgunluktan kurtulmak için kişinin başka bir yöne doğru ilerlemesi gerektiğini ve yeni ilişkiler kurarak, farklı girişimler içinde olmasının doğru olacağını tabir eder. Duvara çarpmak hastalığa yakalanmak ve işleri bir süreliğine ertelemek, inziva hayatı yaşayarak yalnız kalmak istemek şeklinde de yorumlanır.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada kendisine yakın bir kimseye çarptığını gören kimsenin, çocuğundan veya malından ayrılacağına delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Bir duvara, ağaca yahut bir nesneye çarpmak yanlış yol ve yöntem tutmaya, Tanıdık biriyle çarpışmak bir dostla karşılaşmaya, tanımadık biriyle çarpışmak bir sıkıntıya düşmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada kendisine yakın bir kimseye çarptığını gören kimsenin, çocuğundan veya malından ayrılacağına delildir.
Etiketler; çarptığını, çarptığımı, çarptım, çarptı, çarptığının, çarparak, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi