Rüyada ÇARŞAF (Giyim) Görmek

Rüyada Çarşafın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇARŞAF Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ÇARŞAF Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çarşaf giymek farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya genellikle kadındır. Bu nedenle çarşaf giyen bir kadınla münasebete girer. Büyüklük, izzet, şan ve şeref anlamlarına gelir. Böyle bir rüya gören kimse gerçek hayatında iffetli ve namuslu olur. Bu rüya haramlardan sakınan ve daima kendisini koruyan bir kadının göstergesidir. Çarşaf giymek bazı durumlarda da saklanmaya ve dünyevi olandan uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada Bir Erkeğin Çarşaf Giymesi
   Rüyada bir erkeğin çarşaf giymesi, o kişinin olumlu ve olumsuz yanları olduğuna; fakat olumsuz özellikleri nedeni ile insanlar tarafından kınanıp ayıplanacağına işarettir. Bu rüya bazen de kişinin olduğundan farklı biri gibi görünmeye çalıştığının ve bu sebeple de oldukça sıkıntı çektiğinin göstergesidir.

Rüyada Çarşafın Yırtılması
   Rüyada çarşafın yırtıldığını gören kimsenin sırları açığa çıkar. Bu rüya genellikle gizli şeylerin ifşa olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle bu rüyayı gören eğer sakladığı bazı durumlar varsa onların hepsini açıklamak zorunda kalır veya sırlarını emanet ettiği kimse bunları herkese anlatır.

Rüyada Yeni Bir Çarşaf Görmek
   Yeni çarşaf, yakında yeni bir birlikteliğe başlayacağınıza, başınıza gelecek talihli bir olaya, evlenmeye ve yuva kurmaya, bazen de yeni bir işe, yapacağınıza çalışmalardan kar elde etmeye işarettir. Yeni çarşaf giyen arzu ve isteklerine kavuşur, duaları kabul olur.

Rüyada Kırmızı Bir Çarşaf Görmek
   Rüyada kırmızı çarşaf, içindeki istekleri bastıran ve olabildiğince haramdan kaçınmak isteyen bir kişidir. Bu rüyayı gören çevresinde bulunan kötülüklere ve haram işlere sırtını döner. Bazen de bu rüya güzel, alımlı ama iffetli bir kadın anlamına gelir.

Rüyada Çarşafa Bürünmek
   Rüyada çarşafa bürünen kişi herkes saklı bir işe girer veya gizli bir işe kalkışır. Bu rüya genellikle gizli yapılan bazı işlere, sırlı olaylara işarettir. Bazen de bu rüya sır saklamaya, güvenilir bir adama, insanlara yardım edip bunu söylemeyen ahlaklı bir kimseye delalet eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada görülen ve belden yukarı örtülen çarşaf, eğer taze, beyaz, sık ve kuvvetli dokunmuş ise, rüya sahibinin izzet ve yüksekliğine delalet eder. Eğer ince olursa sahibinin dinde inceliğine delalet eder. Çünkü örtü kişinin din ve emanetidir. Eğer kış mevsiminde bu örtüye büründüğünü görse o kimsenin fakir olduğu halde bezenerek haddinden fazla kibirli olmasına delalet eder. Bazı tabirciler, örtü, kötü kadındır, dediler.

Bir kimse kendisinin örtüsünün kaybolduğunu görse o kimse fakirlikten kurtulur ve halk üzerine büyüklük taslar. Bir kimse üzerinde, araplarca meşhur olan ve bürd-i yemani denilen taze yahut etrafı yırtık bir elbise olduğunu görse o kimse Kur'andan öğrendiklerini unutur. Bir kadının ya da bu örtüyü görmesi kocasının kendi hakkında iyiliği olmadığına delalet eder. Çarşaf erkek için emanettir, çünkü bu onun boyun bağıdır. Boyun ise emanet yeridir.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi