Rüyada ÇATI Görmek

Rüyada Çatının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇATI Görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?


Rüyada ÇATI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çatı görmek, rüya sahibinin iç dünyası üzerinden tabir edilir. Rüyasında çatı gören kişinin geçmişinde yaşadığı ve kendisi için unutulmaz olan şeyleri hala içinde yaşadığına fakat bunu hiç kimseye belli etmediğine işaret eder. Rüya sahibinin içi başka şeyler söylüyor dışı başka şeyler söylüyordur yani geçmişi düşünüp, ondan kurtulamadığı halde sanki bugünde yaşamaktan çok mutlu gibi görünüyor olması anlamına gelir. Rüyada çatı görmek ayrıca küçük bir sıkıntı yaşanacağı fakat karmaşaya ve krize dönüşmeden kolaylıkla atlatılacağına işaret eder. Bu rüya, hane içinde kalması ve yine hane içinde halledilmesi gereken meselelere dikkat çeker.

Rüyada Çatı Yıkılması
   Rüyada çatı yıkılması büyük bir musibet ve büyük bir acı yaşanacağı ile açıklanır. Rüya sahibinin ailesinde ve yakın çevresinde büyük bir yasa neden olacak bir olay yaşanacağı anlamına gelir. Bu olay rüya sahibinin ailesinde meydana gelecektir.

Rüyada Çatıya Çıkmak
   Hayırlı olaylar yaşanması anlamına gelir. Rüya sahibi başarılı ve mutlu olacağı işler yapacak, maaşına zam gelecek, ailesinde mutlulukla ve sevinçle karşılanacak gelişmeler yaşanacak, güzel ve müjdeli haberler alacak demektir. Yani rüya sahibinin imkânlarının artması ile ifade edilir.

Rüyada Çatı Akması
   Hoş olmayan ve üzüntüye neden olacak olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibi gereksiz harcamalar yaparak büyük borçlara girecek bu nedenle evde geçim sıkıntısının baş göstermesine sebep olacak ve aile bireyleri tarafından bu işten birinci derece sorumlu tutularak, onlarla arasının açılması nedeniyle keyfi kaçacaktır.

Rüyada Çatı Yanması
   Rüya sahibinin içine düşeceği meşakkatli ve zor duruma yorulur. İşlerin ters gitmesine, huzursuzluk ve mutsuzluk yaşanmasına, kötü haberler almaya ve evde birinden diğerine bulaşacak bir hastalığın olmasına ve hastalığın aile bireylerinin tamamına sirayet etmesine delalet eder.

Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :
   Bir evin çatısında olduğunuzu görmek; evleneceğinize ve evin yüksekliği kadar makam elde edeceğinize


Tanıdık birinin evinin çatısında olduğunuzu görmek; büyüklüğe ve işinizin düzene gireceğine işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir çatı katında oturduğunuzu görmeniz; bir hastalığa yakalanacağınıza veya bir kedere maruz kalacağınıza işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :
   Bakınız; Tavan, Tavanarası.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi