Rüyada ÇEKMECE Görmek

Rüyada Çekmecenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇEKMECE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada ÇEKMECE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çekmece görmek, rüya sahibinin çevresinin genişleyeceğine yani insanla dolacağına, bu kişilerin rüya sahibi için gerçek dostlar olup, zor gününde yanında olacaklarına ve ona sarılacaklarına, ömür boyu sürecek ve kalıcı dostlukları ile var olacaklarına tabir edilir. Rüyada çekmece görmek, güzel bir rüyadır. Hayat boyu devam edecek mutlu birlikteliklere, gerçek aşklara, sevgi ve tutkuyla birbirine bağlanacak kimselere işaret eder.

Rüyada Çekmece Açmak
   Rüyasında çekmeceyi açtığını gören kişi, ani bir haber alacak demektir. Rüya sahibinin aklının ucundan dahi geçmeyecek, kırk yıl geçse düşünemeyeceği ve hesap edemeyeceği bir olayla karşılaşacağı ve çok şaşıracağı anlamına gelir. Bu olay hayırlı ve temiz bir olay olarak değerlendirilir.

Rüyada Çekmece Boşaltmak
   Rüyada çekmece boşalttığını gören kişinin yeni adımlar atacağı, hayatında bazı değişiklikler yapacağı, çevresini ve işini değiştireceği şeklinde yorulur. Yeni başlangıçlar yapmak şeklinde tabir edilirken, kişinin hayırlı kimselerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Çekmece Karıştırmak
   Rüyada çekmece karıştırdığını görmek, rüya sahibinin yeni iş ve pazar arayışı içinde olduğu, iş yaptığı sektörde yayılmak için bazı atılımlar yapmayı hedeflediği ya da tamamen başka bir sektöre yönelmek için planlar kurduğu ile açıklanır.

Rüyada Çekmece Kilitlemek
   Rüyada çekmece kilitlediğini görmek, rüya sahibinin başarılarını ve ilerlemesini çekemeyen bazı kimselerin olduğuna ve kendisinde bu kişileri fark edip, bu insanları diğer gerçek dostlarından ayıklayacağına işaret eder.

Rüyada Çekmece Toplamak
   Bir kişi eğer rüyasında çekmece topladığını görürse, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının kaçmasına neden olacak haberler alabilir ya da sözler işitebilir. Rüyayı gören kişinin daha sonra yanlış anlaşılmadan kaynaklı olduğunu öğreneceği bu sorun, üzerinde durulmadan tatlıya bağlanacak, rüya sahibi de derin bir oh çekip, yeniden neşesine kavuşacaktır.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada çekmece görmek, bekar erkek için evlenmeye, kız için de kendisini muhafaza edecek bir kocaya delalet eder. Bazen bu çekmeceyi koyup altına girmek, hile ve nifak ile onu gizler.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında bir çekmece görmesi; o kimsenin sadık bir eşi, güvenilir bir hizmetçisi ve iyi kalpli bir dostu olduğuna yorumlanır. Kişinin rüyasında yeni bir çekmece satın aldığını görmesi; güzel bir hanımla evleneceğine işaretle tabir olunur. İmam-ı Nablusi'nin yorumuna göre: Bekar bir kimsenin rüyasında çekmece görmesi; o kimsenin evleneceğine, bekar bir kızın rüyasında çekmece görmesi; o kızın kendisini koruyacak iyi bir koca ile evleneceğine delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Küçük sandık, masa, dolap vs. gözü kıymetli şeylere, Çekmece görmek bekar kimse için evlenmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada çekmece görmek, bekar erkek için evlenmeye, kız için de kendisini muhafaza edecek bir kocaya işarettir.
Etiketler; görmek, çekmeceye, çekmeceden, çekmecenin, çekmecemi, çekmecemin, çehmoze, çehmozeye, cehmoze, cehmozeye, cehmozeden, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi