Rüyada CİLVE Görmek

Rüyada Cilvenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada CİLVE Görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada CİLVE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada cilve görmek, eğlenceli ve kişiyi bir anda kendisine hayran bırakacak, çok renkli, işi gücü yerinde insanlarla tanışmak, yeni bir sosyal çevreye dahil olmak demektir. Rüya sahibi bekarsa, gerçekte de cilveli, işveli, kişiyi el üstünde tutan, bir dediğini iki etmeyen, sürekli gülen ve herkese iyi davranan neşeli, eğlenceye düşkün biriyle tanışacağına, hayatının bir anda renkleneceğine, büyük bir aşk yaşayacağına yorumlanır. Cilve gören kimsenin evinde dert olmaz ve kederden uzak bir hayat yaşar. Her konuda şanslı olunacağını müjdeleyen rüya, iş konusunda da yüz güldüren gelişmeler yaşanacağını bildirirken, aynı zamanda hayatını düzene sokmak, her konuda isteklerini gerçekleştirmek ve acıları geride bırakmaya yorumlanır.

Rüyada Cilve Yapmak
   Eşine cilve yapmak aile saadeti yaşamak, sevilen insanla bir ömür beraber olmak, hayırlı bir evlilik yaparak, çocuk sahibi olmak, özel yaşamında her açıdan tatmin yaşamak manasındadır. Eşler arasındaki uyuma dikkat çeken rüya, kötü ve fırtınalı günlerin artık geride kaldığını haber verirken, ilerleyen günlerde kız bebek müjdesi alınacağına, ailenin büyüyeceğine, eğlenceli ortamlarda bulunmaya da tabir edilir. Tanımadığı birine cilve yapmak ise, hayal kırıklığı yaşanacak bir gönül macerasına atılmak üzere olan rüya sahibinin anlık duyguları yüzünden gerçekleri göremeyecek oluşuna, içinde bulunduğu ilişkinin çok uzun ömürlü olmayacağı gibi, ruhsal açıdan da uyumsuz bir beraberlik olacağına delalettir.

Rüyada Cilveli Erkek Görmek
   Bekar bayanlar için kendilerine sürprizler yapan ve aşırı düşkün olan biriyle tanışacaklarını, evlenmeleri halinde bu kimsenin kişiyi mutlu etmek için her yolu deneyeceğini ve onu hediyelere boğacağını bildirir. İyi bir evliliğin, aşkta yüz güldürecek olayların da müjdecisidir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda cilveli, fingirdek bir kadınla tanışıp onunla seviştiğinizi görmeniz; ömrünüzü neşe ve huzur içinde geçireceğinize, bir kadının rüyasında cilve yaptığını görmesi; o kadının sevineceğine-bir erkeğin rüyasında bir kadına cilve ettiğini görmesi; o kimsenin dünya menfaatlerini elde ederek sevinmeye çalışacağına işaretle yorumlanır. Bir erkeğin rüyasında kendisinin cilve ettiğini görmesi; o erkeğin şeref ve kıymetinin azalacağına delalet eder. Bir kadının rüyasında başka bir kadına cilve ettiğini görmesi iyiye yorumlanırken bir erkeğin bir başka erkeğe cilve ettiğinin görülmesi iyiye alamet değildir.

Seyyid Süleyman :
   Bir kadının rüyada cilve ettiğini görmek; ferah ve sevinçle, kendisinin bir kadına karşı cilve yaptığını görmek; menfaat elde edip sevinmekle ve gayretle tabir edilir.
Bir erkeğin cilve ettiğini görmek, onun kıymetindeki noksana işarettir. Cilve yapmak ve bir kadının cilve yaptığını görmek; kadın için iyidir. Erkek için hayra yorulmaz.


MollaCami Tabiri :
   Bir kadının rüyada cilve yaptığını görmek, sevinç ve sürura kendisinin bir kadına karşı cilve yaptığını görmek dünya malı elde ederek sevinmeye işaret eder. Erkeğin erkeğe karşı cilve yapması iyi değildir.

İhya Rüya Tabirleri :

Kadının cilvelendiğini görmek sevinç ve sürura,
Kendinin bir kadına cilve yaptığını görmesi dünyalıkla sevinmeye, varlıklı olmak için gayret sarf etmeye delalet eder.
Cilveyi kadında görmek ve kadının yapması iyilik ve hoşluk,

erkekte görmek ve erkeğin yapması kusur ve zaaf, şeref ve itibar noksanlığıdır.

Etiketler; cilvelenmek, cilveleşmek, işve, işvelenmek, işveleşmek, cilvelenme, kur, yapmak, yaptığını, yaptığımı, yapıldığını, yapması, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi