Rüyada CUMHURİYET ALTINI Görmek

Rüyada Cumhuriyet Altınının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada CUMHURİYET ALTINI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada CUMHURİYET ALTINI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada cumhuriyet altını görmek, pek de iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibi için dertlerin ve sıkıntıların yükü ve ağırlığı olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatının şu sıralar hiç de yolunda gitmeyeceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına rivayet edilir. Üzülmeye, ağlamaya, kötü düşüncelere, korkulara ve şüphelere kapılmaya yorulur.

Rüyada Cumhuriyet Altını Çalmak
   Rüyayı gören kişinin başına gelecek melanete ve musibete işaret eder. Geçim derdine, yokluğa ve fakirliğe düşmeye, ele güne muhtaç olmaya, düşmanların dilinde sakız olacak hallere gelmeye alamet eder ve şanssızlık olarak açıklanır.

Rüyada Cumhuriyet Altını Bulmak
   Rüyasında cumhuriyet altını bulduğunu gören kişinin başının ağrımasına, canının sıkılmasına, huzurunun ve rahatının kaçmasına neden olacak bazı kötü olayların yaşanacağına girdiği işlerin kendisine hiç iyi gelmeyeceğine ve uğursuzluk getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kısmetinin kapalı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Cumhuriyet Altını Takmak
   Bu rüya şans, bolluk, bereket ve zenginlik şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ticaretinin açılacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Cumhuriyet Altını Satın Almak
   Rüyayı gören kişinin kar elde etmek amacıyla gireceği işlerde aradığını ve istediğini alamayacağına bu nedenle de sahip olduğu maddi gücünü de kaybedeceğine, geri planda kalacağına ve yılların emeği olan mallarını elden çıkarmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada Cumhuriyet Altını Vermek
   Rüya sahibinin kendisini zor durumda bırakacağı, rızkına ve kazancına engel olacağı, alın terinin karşılığını alamayacağı bu yüzden de hem vakit hem de nakit kaybedeceği işlere gireceğine işaret eder. Kişi, kar zarar karşılaştırması yapmadan bir işe girecek ve bunun da olumsuz sonuçlarına katlanacak demektir.
Etiketler; altınını, altınımı, altınımın, altınıma, altınımla, altınını, altınının, altınına, altınıyla, altınları, altınlarını, altınlarımı, altınlarımızı, aaltınlarımızın, bozdurmak, bozdurduğunu, bozdurduğumuzu, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi