Rüyada CÜNÜP Görmek

Rüyada Cünüplüğün Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada CÜNÜP Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada CÜNÜP Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada cünüp görmek, isteksiz ve umutsuz olarak girilecek işlerden hayır gelmeyeceği şeklinde tabir edilir. İnanmadan, kendine güvenmeden, karamsar ve çekimser olarak bazı adımlar atmaya ve başarısızlığa düşmeye yorulur. Şerli ve musibetli olaylar yaşamaya, uğursuz olacak kararlar almaya, Allah katında kabul olmayacak dileklerde bulunmaya, günaha sürüklenmeye ve hatalı, eksik ve kusurlu işler yapmaya tabir edilir.

Rüyada Cünüp Gezmek
   Ayıplanmaya, hor görülmeye ve kötü anılmaya neden olacak hareketlerde bulunmaya ya da böyle sözler söylemeye işaret eder. Art niyetler taşımaksızın yapılacaklar yüzünden toplum tarafından yargılanmaya bu nedenle kötü ve üzgün günler yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Cünüp İken Namaz Kılmak
   Muradın gerçekleşmemesine, hayallerin, duaların, isteklerin de yerine gelmemesine delalet eder. Hayal kırıklığına ve maddi zarara neden olacak işlere atılmaya, emeklerin boşa gitmesine, bereketin ve de verimin düşmesine delalet eder.

Rüyada Cünüp İken Camiye Gitmek
   Zayıf anlarda yapılacak yanlışlara, kötü ve hileli kişilerin aklına uymaya bu nedenle eşe dosta muhtaç olmaya ve düşman sevindirecek kadar kötü hallere gelmeye alamet eder. Kötü izlenim nedeni ile kısmetlerinden olmaya yorulur.

Rüyada Cenabet Olmak
   Bilgiyi ve sermayeyi aşan işler yapmak suretiyle mutsuz olmaya, ideallerini yerine getirememeye, rakiplerine yenilmeye, maddi olarak küçülmeye, zayıflamaya ve güç kaybetmeye rivayet edilir. Birinciliği düşmana kaptırmak anlamına gelir.

Rüyada Cenabet Namaz Kılmak
   Dileklerin kabul olmayışı, alın terinin boşa gitmesi, fedakarlıkların ve çalışmaların layık olduğu takdiri almaması, hakkın da verilmemesi şeklinde kabul edilir. Uğursuzluk demektir. Güzel başlangıçların, kötü şekilde sonlanacağı ile tabir edilir.

Rüyada Cenabet Kadın Görmek
   Kötü günlerin yaklaştığına delalet eder. Fayda getirmeyecek kimselerle karşılaşmaya, onlara inanmaya, umut bağlamaya, sonra da yarı yolda bırakılmaya ve üzülmeye işaret eder.
Etiketler; cünüplük, cenabetlik, cünüp, olmak, olduğunu, olduğumu, olduğunun, olduğumun, cünüpler, cünüpleri, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi