Rüyada ÇİFTLİK Görmek

Rüyada Çiftliğin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇİFTLİK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada ÇİFTLİK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çiftlik görmek, yapılan işte kazanılacak üstün başarıya, verilecek ödüllere ve kazanılacak itibara yorulur. Rüyayı gören kişinin, çabalayarak kurduğu kariyerinde kazanacağı mal ve mülkün bereketli olduğuna ve büyük bir refah kazandırıp saygı duyulan birisi olacağına delalettir. Aynı zamanda, yapılan çalışmaların herkes tarafından benimsendiğine ve ortaya konulan her işte büyük atılımlar yapıldığına yorumlanır.

Rüyada Çiftlik Hayvanları Görmek
   Rüyada çiftlik hayvanları görmek, rüya sahibinin aile hayatında ve sosyal hayatında mutlu olduğunu ve daha güzel günlere ve daha iyi şartlara kavuşacağını delalet eder. Ayrıca, iş hayatında elde edilecek başarılara yorulur.

Rüyada Tırmık Görmek
   Rüyada tırmık görmek, rüya sahibinin, hayatına bir çeki düzen vermesine, yaptığı hataları düzeltmesine ve sorunlardan kurtulmak için adım atmasına işaret eder. Alışkanlıkların değiştirilmesi, yeni yeni şeyler denenmesi ve muhafazakar tarafların törpülenmesine delalet eder.

Rüyada Orak Görmek
   Rüyada orak görmek, kötü bir haberle karşılaşılacağına, bu olay sonucunda ruhsal sorunlar yaşanacağın ve rüyayı gören kişinin her gün biraz daha kötüleşeceğine delalettir. Kesilen işlerin tamamlanmadığı takdirde kişiye ağırlık yapacağı ve diğer işlerinin tamamlanmaması durumunda iş yerinin kapanacağına yorulur.

Rüyada Yaba Görmek
   Rüyada yaba görmek, rüya sahibini zor zamanların beklediğini, kendisini hem ruhsal hem psikolojik olarak yorgun ve çaresiz hissettiğini ve günler geçtikçe tedirgin olduğunu işaret eder.

Rüyada Dirgen Görmek
   Rüyada dirgen görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerden mutlu olmayacağını, çok üzüntü çekip çok eziyet yaşayacağını işaret eder.  Aynı zamanda, endişe verecek olaylarla karşılaşma olduğuna yorulur.

Rüyada Çapa Görmek
   Rüyada çapa görmek, bir işin yapılmasının gereksiz olduğunu, herhangi bir kazanç sağlamayıp var olan sorunları arttıracağına ve işle ilgili büyük sorunların çıkmasına neden olacağına delalet eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada çiftlik görülmesi; rüya gören kimsenin evleneceği ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir çiftlikte bulunduğunu ve orada hayvanlara baktığını görmesi; eğer o kimse bekar ise bir kısmeti çıkarak yakın zamanda evleneceğine, eğer o kimse evli ise; bir çocuğu olacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında bir çiftlikte bir çiftçi ile konuştuğunu görmesi; o kimsenin önemli bir işini halletmek için bir başkasından fikir alacağıma, bir kimsenin bir çiftlikte harman yerinde olduğunu görmesi; o kimsenin çocuklarını evlendirerek onların mürüvvetlerini göreceğine, kişinin rüyasında bir çiftlikte buğday ektiğini görmesi; o kimsenin para kazanmak için bir yatırım yapacağına işaret eder. Rüyanızda bir çiftlikte bir ata bindiğinizi görmeniz; şiddetle gerçeklemesini arzu ettiğiniz bir şeyin yerine geleceğine delalet eder. Bazı yorumcuların tabirlerine göre: Rüyada çiftlik görülmesi; rüya sahibinin dünya nimetlerine mazhar olacağına yorumlanır. Bir kişinin rüyasında bir çiftlikte bulunduğunu ve atla çiftlik içinde ve çevresinde dolaştığını görmesi; o kimsenin gerçekleştirmeyi arzu ettiği bir işi için birtakım incelemelerde bulunacağına yorumlanır. Rüyanızda bir çiftlik binasında çiftlik kahyası ile konuştuğunuzu görmeniz; işlerinizin sevk ve idaresi için kendinize bir yardımcı alacağınıza veya evinize bir hizmetçi getirmek istediğinize, rüyanızda herhangi bir çiftlikte cinsi ne olursa olsun birtakım ziraat aletleri görmeniz; iş yerinize, yine cinsi ne olursa olsun beyaz eşya cinsinden ev aletleri alacağınıza delalet eder. Rüyanızda bir çiftlikte harman yerinde buğday demetlerinin harman edildiğini görmeniz; içinde bulunduğunuz sene içerisinde kazancınızın bol ve bereketli olacağına delalet der. Rüyanızda bir çiftlikte mahsulün çuvallarla bir ambara taşındığını örmeniz; eğer memur veya işçi iseniz; maaşınıza zam yapılacağına, şer iş adamı iseniz; kazancınızın artacağına işaret eder. Rüyanızda bir çiftlik satın almak için bir başka çiftlik sahibi ile pazarlık yaptığınızı görmeniz; işinizi büyüteceğinize, eğer bir memur iseniz; terfi ederek makamınızı yükselteceğinize, eğer herhangi bir okulda öğrenci iseniz; sınıfınızı geçeceğinize veya mezun olacağınıza, eğer bir bayan iseniz; çocuğunuzun olacağına, eğer bekar iseniz; mutlu bir evlilik yapacağınıza yorumlanır. Bir başka yorum şekline göre: Bir kimsenin rüyasında bir çiftlikte bir çiftçi ile konuştuğunu görmesi; o kimsenin bir işi halletmek in bir kimseyi memnun edeceğine, kişinin rüyasında çiftlikte kullanılmak üzere makineler satın aldığını görmesi; bir başkasının yaptığı hatalardan dolayı işlerini büyütebilmesi için eline geçen bir fırsatı karacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri :
   Ekim yapılan çiftlik verimli iş ve sanata, çalışmakla ulaşılacak rahatlığa, Çiftlik rızık ve geçime, uygun hanıma, sabırlı kocaya, Çiftlik bazen gaflete, ilim öğrenmeden cahilce yaşamaya, Çiftlik evi kafa ve gönül rahatlığına, yalnızlığı tercin eden insana; insanlara yük olmayan ve onlarla arasına mesafe koyan kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tarla.)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi