Rüyada ÇIĞ Görmek

Rüyada Çığın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇIĞ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada ÇIĞ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çığ görmek, iyi anlamlara gelmez ve güzel olana delalet etmez. Rüya sahibinin üçüncü şahıslar nedeni ile hayatının karışacağına, işini kaybedeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine delalet eder. Hayal kırıklığı yaşamaya, iyi niyetli olmanın bedelini ağır ödemeye, kendini cezalandırmaya, pişman olmaya, gözyaşı dökmeye ve rahatını kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Çığ Düştüğünü Görmek
   Rüyada çığ düştüğünü görmek, beklemedik bir olay yaşamaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin arka arkaya çok hızlı olaylarla karşılaşacağına ve her şeyin olabildiğince süratli bir şekilde olup biteceğine, kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına işaret eder.

Rüyada Çığ Altında Kalmak
   Bir kişi eğer rüyasında çığ altında kaldığını görürse o kişi, maneviyatını çok sarsacak, iç dünyasını alt üst edecek ve günlerce etkisinden kurtulamayacağı bir takım olaylar yaşayacak ve bu nedenle bir süre kendini toparlayamayacak demektir.

Rüyada Buz Görmek
   Rüyada buz görmek, iyi değildir. Ayrılıklara, düşmanlıklara, kine ve nefrete işaret eder. Rüya sahibinin sinir harbi yaşayacağı ve çok strese gireceği günlerin yaşanacağı, insanlarla arasındaki iletişimin kopacağı ve muhabbetinin kesileceği olayların meydana geleceği, birbirini seven kişilerin, artık isimlerini duymaya dahi tahammül edemeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kartopu Görmek
   Rüyada kartopu görmek, mutlu ve huzurlu yuvalar kurmaya, yeni ve hayırlı başlangıçlar yapmaya, huyu güzel kişilerle karşılaşmaya ve onlardan hayır bulmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutluluk içinde kalacağı günlerin çok yakın olduğuna yorulur.

Rüyada Kardan Adam Görmek
   Rüyasında kardan adam gören kişinin rüyası, istemeyerek ama bazı kayıplar yaşamaması için bir takım hileli işlere gireceğine, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına ve kişinin kendisini hiç affetmeyeceğine işaret eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada böyle bir rutubeti görmek, müjdeye delalet eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada soğuk ve rutubetli bir çığ görülmesi; iyiye yorumlanmaz. Birtakım zorlukların ve engellerin yakın olduğu anlamında tabir edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında çiğ denen rutubeti görmesi; o kimsenin müjdeli bir haber alacağına delildir.

İhya Rüya Tabirleri :
   Pişmemiş yahut yarı pişmiş et yahut gıda yemek hayra, bunları sadece görmek üzüntülü bir duruma delalet eder. ( Su zerrecikleri için Bakınız; Çiy.)


MollaCami Tabiri :
   Rüyada böyle bir rutubeti görmek, müjdeye işarettir.

Etiketler; çığın, altında, kalmak, kalan, kalmiş, kaldığını, kaldığımı, kaldıklarını, kalarak, düşmesi, düştüğünü, düştüğünün, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi