Rüyada ÇİĞDEM Görmek

Rüyada Çiğdemin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇİĞDEM Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada ÇİĞDEM Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çiğdem görmek, rüya sahibinin, ailesi tarafından görülüp beğenilmiş bir kısmetle hayatını birleştirmesi için yapılacak nişanın, nikahın ve düğünün eşe, dosta ve akrabaya haber verilmesine delalet eder. Yaşanan tüm sorunlara, sıkıntılara ve etraftaki kötü insanlara rağmen ailedeki, huzurun, birlik ve beraberliğin bozulmamasına ve hanede sevincin ve mutluluğun hüküm sürmesine işaret eder.

Rüyada Çiğdem Çiçeği Görmek
   Rüyada çiğdem çiçeği görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır sırt çevirdiği duygularının, sesine kulak vereceğine ve artık bir gönül ilişkisine hazır olunduğuna tabir olunur.

Rüyada Çiğdem Toplamak
   Rüyada çiğdem toplamak, rüyayı gören kişinin, hayatını baştan aşağı değiştirecek, yeni bir hayat kurmaya ve yeni bir kişi olmaya teşvik edecek biriyle, dillere destan ve hayatta sadece bir kez yaşanabilecek bir aşk yaşamasına delalet eder.

Rüyada Kasımpatı Görmek
   Rüyada kasımpatı görmek, hane içinde eşler arasında ya da sevgililer arasında yaşanacak tartışmalara, sürtüşmelere ve kısa süreli ayrılıklara işaret eder.

Rüyada Kasımpatı Çiçeği Görmek
   Rüyada kasımpatı çiçeği görmek, rüya sahibinin, aşk hayatında güzel gelişmelerin ortaya çıkacağına ve hayırlı bir kişi tarafından sevilip seveceğine yorumlanır.

Rüyada Zambak Görmek
   Rüyada zambak görmek,  epey bir süredir iş hayatında yaşanılan sıkıntıların, sorunların ve kötü gidişin son bulacağına ve yapılan işin bir anda rağbet görmeye ve para kazandırmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Zambak Görmek
   Rüyada beyaz zambak görmek, yapılacak işlerde kazanılan başarıdan sonra gerçekleştirilecek projelerde büyük paralar kazanmaya, mal mülk almaya ve hayırlı bir kısmet bulup bir ömür mutlu ve sağlıklı yaşamaya delalet eder.

Rüyada Zambağın Solması
   Rüyada zambağın solması, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanacak ve büyük üzüntülere sebep olacak sorunların ortaya çıkmasına tabir olunur.

İhya Rüya Tabirleri : Ender bulunan nimete, temiz yaratılışlı kimseye, sevinç ve neşeye delalet eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi