Rüyada ÇIRA Görmek

Rüyada Çıranın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇIRA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ÇIRA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çıra görmek, mutluluğu ve huzuru yakalamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişiklikler olacağına, işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin ilk önce zorluk, zahmet ve çile çekeceğine, borçlanarak bazı işlere atılacağına sonra da emeğinin karşılığını alıp, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine delalet eder.

Rüyada Çıra Yakmak
   Rüyada çıra yakmak, küslüklerin, düşmanlıkların, kinin ve nefretin biteceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına işaret eder. Bu rüya, ayrı ve uzak kalınacak günlerin acısını çıkarmaya yorulur.

Rüyada Odun Görmek
   Rüyada odun görmek, rüya sahibinin başarıları dolayısıyla sevilmediğine ve sürekli nazarlara geldiğine delalet eder. Bazı rüya tabirlerine göre odun görmek, çok hayırlıdır, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağı anlamına gelir derler.

Rüyada Soba Görmek
   Rüyada soba görmek, rüya sahibinin ömür boyu mutlu olacağı, huzur bulacağı ve hayır göreceği bir yuva kuracağına tabir edilir. Hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya ve onunla gönül birlikteliği yapmaya delalet eder.

Rüyada Ateş Görmek
   Rüyada ateş görmek hem iyi hem de kötü anlamlar içerir. Kazancın, malın, sağlığın, neşenin ve keyfin yerinde olacağına yorulurken diğer yandan da hayatın bozulacağı, işlerin duracağı, umutsuzlukların ve hayal kırıklıklarının yaşanacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Kül Görmek
   Rüyada kül görmek, zenginlik olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin geçim derdinin kalmayacağına, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına delalet eder. Çok hayırlı olacak ve devamı gelecek olan kısmetlere tabir edilir.

Rüyada Kömür Görmek
   Rüyada kömür görmek, gelirin artacağı, bolluğun, bereketin ve şansın çoğalacağı anlamına gelir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada çıra görülmesi hasrete delalet eder. Bir kimsenin rüyasında çıra yakarak etrafını aydınlattığını görmesi; o kimsenin uzaktan bir sevdiğinin geleceğine, bir kimsenin rüyasında yaktığı çıranın söndüğünü görmesi; o kimsenin hastalanacağına, bir kimsenin rüyasında çıra ile ateş yakmaya çalıştığını görmesi; o kimsenin gurbette bulunan birisinden bir haber alacağına yorumlanır.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada çıra görmek hasrete işarettir.


Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi