Rüyada ÇİT Görmek

Rüyada Çitin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇİT Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada ÇİT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çit görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin çevresi ile birlik, bütünlük ve beraberlik içinde olacağı, dayanışma halinde kalacağı aynı zamanda sevdiğine kavuşarak muradına ereceği anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Çit Görmek
   Rüya sahibinin isteklerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, uzağında olduğu ve ayrı kaldığı akraba, aile bireyleri, yakınları ya da arkadaşları ile buluşacağına, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibi gurbetteyse dönecek, eğer özledikleri gurbetteyse onlara kavuşacak demektir.

Rüyada Tel Çit Görmek
   Rüyayı gören kişinin daimi olacak başarıyı, mutluluğu, huzuru ve saadeti yakalayacağına, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına, kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına tabir edilir.

Rüyada Demir Çit Görmek
   Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi gücünün yerinde olacağına, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Tahta Çit Görmek
   Rüya sahibinin bekarsa hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına onunla gönül birliği yapacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, yuva kuracağına, aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi evliyse o halde eşi ve çocukları ile daha iyi geçim halinde olacağına ve aile içinde yaşadığı anlaşmazlıkları çözeceğine bu sayede huzur bulacağına yorulur.

Rüyada Tel Örgü Görmek
   İyi değildir ve rüyayı gören kişinin mecburi olarak sevdiklerinden, vatanından, anne babasından ve varsa evlatlarından ayrı düşeceğine ve çok zor günler geçireceğine alamet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Çalı, çırpıyla, ince odun veya kamışla yapılmış çevre duvarı görmek kendi hakkına razı olmaya, yasaklardan kaçınmaya, Çitten oluşan ara bölmeler mal taksimine yahut işleri düzene koymaya delalet eder.

Etiketler; citi, citin, cevirmek, ormek, tel, orgu, demir, parmaklık, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi