Rüyada ÇIYAN Görmek

Rüyada Çıyanın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇIYAN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ÇIYAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çıyan görmek, entrika peşinde olan, laf getirip götüren ve ortalığı karıştırmayı huy edinmiş bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi, insanlar arasında çıkan tatsızlıklardan keyif alan ve oturup onların didişmelerini izlemeye bayılan, art niyetli, kötü, yalancı ve arsız kişi olarak tasvir edilir. Rüyada çıyan görmek, insanların arasını bozmak için elinden geleni yaptıktan sonra, hiçbir şey olmamış gibi kenara çekilen bir kişi olduğu anlamına gelir.
   Rüyada çıyan, rüyayı gören kişinin çevresindeki kem gözlü, art niyetli ve kötü düşünceleri olan bir insanın varlığına işaret eder. Bu insanın rüya sahibine arkasından kötü konuşmak, onu karalamak ve adını lekelemek için sözler söyleyeceği, ama ona karşı olan kinini ve nefretini hiçbir zaman onun yüzüne haykıramayacağı şeklinde tabir edilir ve bu kimsenin dedikodu yapmak suretiyle rüyayı gören kişinin canını sıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Çıyan Öldürmek
   Rüyasında çıyan öldürdüğünü gören kişi, gördüğünde tüylerini diken diken eden, kafasından kendisine karşı kötülük yapma fikri geçen ve kin duyduğu bir kişiden kurtulup, huzura kavuşacak ve mutlu olacak demektir.
Rüyayı gören kişinin sürekli olarak keyfinin kaçmasına ve moralinin bozulmasına neden olan, motivasyonunu düşüren, onu kasıtlı olarak karamsarlığa, mutsuzluğa ve başarısızlığa iten kişiden kurtulacağına işaret ederken aynı zamanda da düşmanları ve rakipleri yenilgiye uğratmak ile yorumlanır.

Rüyada Çıyan Sokması
   Rüya sahibinden nefret eden, başarılarını çekemeyen, ilerlemesini ve kalkınmasını istemeyen bir kimsenin amacına nail olacağına ve rüyayı gören kişinin mutsuzluğundan, mutluluk çıkaracağına rivayet edilir. Rüya sahibinin gizli bir düşmanı olduğuna ve ona yenik düşeceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Çıyan Görmek
   Rüyayı gören kişinin yaşayacağı hayal kırıklığına delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde çok güvendiği ve inandığı bir kimseden darbe yiyeceğine bu nedenle de tüm huzurunun ve neşesinin kaçacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Çıyan Görmek
   Rüyayı gören kişinin arkasından kuyusunu kazan, ayağını kaydırmaya çalışan, zarar etmesi için uğraşana ve hedefine ulaşmak adına hiçbir şeyi yapmaktan çekinmeyecek, gözü kara ama bir o kadar da korkak bir düşmanı olduğuna ve bu insanın sadece boş yere çabaladığıyla kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Akrep Çiyan Görmek
   Rüyayı gören kişinin kendisine karşı ne kadar iyi yaklaşırsa ondan o kadar nankörlük, vefasızlık ve kötülük göreceği bir insanın varlığına delalet eder. İkiyüzlü, önden gülen ama arkadan konuşan birine yorulur.

Rüyada Yılana Dokunmak
   Rüyasında yılana dokunduğunu gören kişi, kendisini kıskanan, başarılarını çekemeyen ve kem gözlerle bakan kişileri bertaraf edecek ve onlara öyle bir ders verecek ki rüya sahibini gördükleri zaman yolunu değiştirmelerine neden olacak diye tabir edilir.

Rüyada Yılan Yediğini Görmek
   Rüyada yılan eti yemek, aileye yeni katılacak bir bireyin haberini alıp çok mutlu olmaya işaret eder. Bazen de başkalarının güzel haberlerini alıp sevinmeye tabir edilir.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek
   Rüyada yılanın ayakları olduğunu gören kişi, hiç beklemediği güzel bir olayla karşılaşacak ve bu olay hayatında büyük bir değişikliğe neden olacaktır. Rüya sahibinin rahata ereceği ve huzur bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Yılandan Korkmak
   Rüyada yılandan korktuğunu gören kişi, beyhude bir işe para yatırıp zarar edecek ve parasını boş yere kaybetmiş olacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi bu maddi zarar nedeni ile hem çok pişman olacak hem de üzülüp, zor günler geçirecek, kendini yeniden toparlayana kadar yokluk çekecek demektir. Uğursuzluk ve musibet anlamına gelir.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi