Rüyada ÇUBUK Görmek

Rüyada Çubuğun Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇUBUK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ÇUBUK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çubuk görmek, yeni filizlenen düşüncelere, kişinin bazı değişiklikler yapmak için planlar yaptığına yorumlandığı gibi, küçük bir tarla veya arsa satın alacak olmayı da müjdeler. Yoksul kişiler için ev alacak kadar para biriktireceklerine ya da ellerine geçecek bir miras payını kullanacaklarına yorumlanan rüya, erkek evlat sahibi olmak, aile içinde dinlenen, fikir danışılan, saygı duyulan bir haline gelmek manasına da gelir. Çubuk gören kişi yaşlıysa bir hastalık nedeniyle hastanede uzun zaman tedavi göreceğine alamet eder. Uzun çubuk, girilen işin de uzun süreceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine tabir edilir. Kısa çubuk görmek ise ilişkilerin bitmesine, nişan veya söz atmaya, evlilikten dönmeye yorumlanır. Ayrıca iş yaşantısının da süreklilikten uzak, daima değişen koşullara sahip olacağını ve rüya sahibinin hem fiziksel, hem de hayat koşulları bakımından ruhsal açıdan yıpranacağına tabir edilir.

Rüyada Demir Çubuk Görmek
   Toprağa saplanmış bir demir çubuk görmek kişinin kafasına koyduğunu yapacağını ve elindeki imkanları doğru şekilde kullanarak her türlü alanda başarı sağlayacağını bildirir. Elinde demir çubuk tutan bir adam görmekse kişiyi zorlayacak bir amire, yöneticiye alamettir. Eğitim alan gençler için fazla hırslandıkları için sağlıklarında ufak tefek pürüzler çıkacağını ifade eder.

Rüyada Tahta Çubuk Görmek
   Tahta çubuk kişinin vicdanını, merhametini ve olgunluğunu gösterir. Bazı düzensizlikler veya rahatsızlıklar içinde olanların yakın zamanda eski hayatlarına kavuşacaklarını bildiren rüya, tevekkülle geçecek ömrün, sevapların, hayır dualarının da habercisidir. Gönlü bol olmanın ve herkesin yardımına koşmanın karşılığında dertsiz, tasasız bir hayata sahip olunacağının ifadesidir.

Tiflisi Tabirleri :

Allame Meclisi : Dik ve düz bir sopa görmek; işinizin iyiye gideceğine

Eğri sopa görmek; önceki tabirin aksine

Kırık sopa veya direk görmek; yalancı veya münafık kimselerle dost olacağınıza işarettir.

İbn-i Şirin :

Sopa görmek nifaka

Eğri sopa görmek; münafık ya da yalancı kimseye

Yabancı birinin size sopa verdiğini görmek; sopa veren kişinin gerçek hayatta nifak çıkaracağına işarettir.

Çağdaş Ulema :

Elinize sopa aldığınızı görmek; herhangi bir konuda son bir karar alacağınıza

Birine sopayla vurmak; düşmanlarla mücadele edeceğinize

Sopayla dövülmek; düşmanlarınızın sizin hakkınızda kötü planlar kurduğuna işarettir.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi