Rüyada ÇUKUR Görmek

Rüyada Çukurun Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇUKUR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ÇUKUR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çukur görmek, rüya sahibinin dağılmasına ve hayatının alt üst olmasına neden olacak şeyler yaşayacağına tabir edilir. Musibetlere, kötü ve art niyetli kişilere, can sıkıcı olaylara, manevi çöküşe ve düzenin bozulmasına işaret eder. Rüyada çukur görmek, rüya sahibi için kötü ve zor günlerin geleceğine, büyük borçların altında ezileceğine ve bu nedenle sıkıntıdan tabiri caizse kurdeşen dökecek duruma geleceğine delalet eder. Şans ve fırsat kapılarının kapanması, uğursuzlukların kol gezmesi, her işte mutlaka bir engel çıkması, iyiye giden işlerin de bozulması anlamına gelir.

Rüyada Çukur Kazmak
   Dedikodu konusu olmaya yorulur. Rüya sahibi hakkında çıkacak dedikodular nedeni ile kendisini çok kötü hissedecek, toplumda adı çıkacak ve bu nedenle itibarı zedelenecek demektir. Bu dedikoduların asılsız olması ve rüya sahibiyle uzaktan yakından ilgili olmaması nedeni ile rüya sahibi bu duruma çok içerleyecek ve çok kafaya takacak diye ifade edilir.

Rüyada Çukur Kapatmak
   Rüya sahibinin bazı gerçekleri inkar etmesi ve onların üzerini kapamaya çalışması anlamına gelir. Rüyasında çukur kapadığını gören kişi, doğruluğunu ve gerçekliğini kendisinin de bildiği bir şeyi inkar ederek başkalarının öğrenmesine engel olmaya çalışacaktır.

Rüyada Çukura Düşmek
   Bütün aksiliklerin üst üste geleceğine ve şansızlığın bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına işaret eder. Rüyada çukura düşmek hayatın olumsuz yönde ilerlemesi anlamına gelir.

Rüyada Çukurdan Çıkmak
   Hayatın yoluna girmesine, üzüntülerin bitmesine, işlerin kolaylaşmasına, hafiflemesine ve açılmasına tabir edilir. Rüya sahibi rahat bir nefes alacak ve her geçen gün işleri daha da iyiye gidecek, yavaş yavaş eski neşesine kavuşacaktır.

Rüyada Çukura Girmek
   Rüya sahibinin çevresinde dönüp dolaşan belalı olaylara ve belalı kişilere ve bunlardan gelecek zarara işaret eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada derin bir çukur içinde gittiğini gören kimseye, sonunda genişlik ve güzel bir geçim ümit edilen bir güçlük veya bir keder isabet eder. Rüyada derin bir çukur kazdığını gören kimse, tahkir edilerek kuvvetten düşürülür. Çünkü kuyuya daima aşağı doğru inilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada çukur görülmesi iyiye yorumlanmaz. Bir kişinin rüyasında çukura düştüğünü ve çıkamadığını görmesi; o kişinin işlerinin bozulacağına, bir kimsenin rüyasında bir çukurdan çıktığını görmesi; o kimsenin bozulan işlerini yeniden düzelteceğine, kişinin rüyasında bir çukur kazdığını görmesi; o kimsenin işlerini ihmal ettiğine yorumlanır. Rüyanızda kendinizi eğlenceye kaptırdığınızı ve bir çukuru da doldurduğunuzu görmeniz; bozuk olan durumunuzu düzeltmeye çalıştığınıza, rüyanızda bir çukurdan atladığınızı görmeniz; bir tehlike geçireceğinize işaret eder. Rüyanızda içi su dolu bir çukur görmeniz, başınızda dönmekte olan tehlikenin uzaklaşacağına, rüyanızda içinde akrep ve yılan gibi hayvanların bulunduğu bir çukur görmeniz; iflas ederek işinizi kaybedeceğinize delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Çukur kazmak, insanların dilinden sıkıntıya düşmeye; Kazılmış yahut doğal olarak bulunan çukurun içine girdiğini görmek, başa gelecek bir sıkıntıdan so a düze çıkmaya, güzel bir duruma gelmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada derin bir çukur içinde gittiğini gören kimseye, sonunda genişlik ve güzel bir geçim ümit edilen bir güçlük veya bir keder isabet eder.Rüyada derin bir çukur kazdığını gören kimse, tahkir edilerek kuvvetten düşürülür.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi