Rüyada ÇÜRÜK Görmek

Rüyada Çürüğün Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ÇÜRÜK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ÇÜRÜK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çürük görmek, ruhsal olarak kişiyi ele geçiren zenginlik, sefahat ve lükse düşkünlük gibi durumların artması sonucunda tüm manevi değerlerin kaybedileceğini, kişinin anne babası da dahil olmak üzere pek çok aile üyesine ve kendisini sevenlere sırtını döneceğine işaret eder. Çürük görmek, aşırı inatla yaklaşılan bir durumdan istenilen faydanın sağlanamamasına, üstelik kişinin kendisini zorlamasına rağmen beklediği başarılara bir türlü kavuşamayacak oluşuna da tabir edilir. Zevklerin kişiyi ele geçirmiş olduğunun ve iradenin kullanılması gerektiğinin de altını çizen rüya, yanlış girişimler veya aldatılmalarla karşı karşıya gelinebileceğini, kişinin maddi anlamda yatırım yaparken çok dikkatli davranması ve tecrübeli kişilere danışarak yola çıkması konusunda uyarıda bulunur.

Rüyada Çürük Elma Görmek
   İslami olarak çürük elma görmek kişinin çok büyük günahlar işlediğine ve hatta başkalarının canına kast edecek kadar kötü hareketler içinde olması nedeni ile büyük uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağını, bir an önce işlediği tüm günahlar için af dilemesi gerektiğini işaret eder. Çürük elma görenlerin gerçek dostları yoktur ve karşılarına sürekli olarak dolandırıcı, çıkarcı ve kötü niyetli kişiler çıkar. Hayat tarzının yanlış olduğunun altını çizen rüya, kişiye adımlarını dikkatli atması gerektiğini söylerken, aynı zamanda da kişiye doğru yolu bulabilmesi için ailesiyle beraber hareket etmesi gerektiğini de bildirir.

Rüyada Çürük Sebze Görmek
   Çürümüş sebzeler kişinin maneviyatındaki bozulmalara ve psikolojik olarak da sağlıklı bir imaj çizmediğine işarettir. Hareket ve ifadelerinde genellikle tutarsızlık olan rüya sahibinin aşırı uçlarda dolaşan yaşantısının aşırı dikkat çekmesi ve rahatsızlık vermesi sonucunda işini kaybedebileceğini işaret eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada çürük görülmesi; hainlik ile yorumlanır. Bir kişinin rüyasında çarşıdan aldığı herhangi bir yiyecek maddesinin eve geldiğinde çürük olduğunu görmesi; eğer tüccar ise; ortaklarının veya yanında çalıştırdığı kişilerin kendisine ihanet ettiklerine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında çürük yumurta görmesi; o kimsenin çalıştırdığı insanlardan veya çocuklarından hayır görmeyeceğine, kişinin rüyasında bir yerinin bir yere çarparak çürüdüğünü görmesi; ev halkından bir kimsenin onu aldattığına işaret eder. Rüyanızda başkaları tarafından çürük yumurta yağmuruna tutulduğunuzu görmeniz; sizin çevreniz tarafından sevilmediğinize, evinizde bulunan bir eşyanın çürüyerek atıldığını görmeniz; eğer varsa hizmetçilerinizden birisinin sizin hakkınızda birtakım dedikodular yaparak komşularınızı aleyhinize kışkırtacağına delalet eder. Bir başka tabire göre: Rüyada çürük görülmesi; ümitsizlik ile tabir edilir. Rüyanızda bir yerinizin çürüdüğünü görmeniz; gerçekleşmesini hayal ettiğiniz bir şeyin hakikat olmayacağına, başka bir kimsenin bir ferinde çürük görmeniz; o kimse ile aranızın açılacağına yorumlanmaktadır. Rüyanızda çürük bir meyve yediğinizi görmeniz; çok sevdiğiniz bir kişi tarafından ihanete uğrayıp aldatılacağınıza, rüyanızda çürük bir meyvenin çürüklerini ayıklayarak soyduğunuzu görmeniz; dargın olduğunuz bir kişi ile barışacağınıza yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Gıda maddelerinin çürümesi cimriliğe, malın sadakasını vermemeye ve malda meydana gelecek bereketsizliğe yahut israfa, Ağaç, direk vs.'nin çürümesi zayıf insanlara bel bağlamaya yahut hastalanmaya, İnsan vücudunda görülen çürüme ve morarma kullukta gevşek davranıldığına delalet eder.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi