Rüyada DAİRE Görmek

Rüyada Dairenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada DAİRE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada DAİRE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada daire görmek, rüya sahibinin, yaptığı çalışmalar ve kazandığı başarılar sayesinde ailesinin gözbebeği ve gurur kaynağı olduğuna delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, hayırlı bir kişi olup insanlara yardım edip Allah yoluna çağırdığına, temiz bir amele sahip olup yaşadığı sıkıntılara ve çektiği eziyetlere rağmen Allah yolundan ayrılmadığına tabir edilir.

Rüyada Bir Dairede Çalıştığını Görmek
   Rüyada bir dairede çalıştığını gören kişinin, iş hayatında büyük bir sorunla karşılaşacağına ve istemediği halde tayininin çıkarıldığına yorumlanır. Eğer rüyayı gören genç biri ise hayırlı bir işe girişeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına ve çocuk çoluğa karışacağına işaret edilir. Yaşlı bir kişi rüyasında dairede çalıştığını görürse beklemediği bir yerden beklemediği bir anda para geleceğine yorumlanır.

Rüyada Daire Çizmek
   Rüyada daire çizen kişinin çok sıkıntılı bir döneme girdiğine ve iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve geri döndürülemez sorunlarla ve sıkıntılarla karşı karşıya olduğuna ve en kısa süre içinde bir çözüm yolu ya da bir çıkış bulması gerektiğine delalettir. Rüya sahibi, eğer dairenin içinde yer alıyorsa, ortaya çıkan sorunlarda ya da sorunların çözümlerinde her zaman birileri tarafından yönlendirildiğine işaret edilir.

Rüyada Renkli Daire Görmek
   Rüyada renkli daire görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda her zaman hayırlı kişiler ve olaylarla karşılaşacağına ve güzel ahlaklı ve dinin emirlerini yerine getiren bir kişi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Üçgen Görmek
   Rüyada üçgen görmek, rüya sahibinin, uzun zamandır türlü zahmetler ile biriktirdiği para ile hayalindeki evi alacağına ve resmi bir kurum ile yapılacak bir işten büyük bir başarı sağlayıp yüklü miktarda para kazanacağına delalet edilir.

İhya Rüya Tabirleri :
   Yuvarlak cisimler bulundukları yerlere göre tabir edilir. Müstakil olarak görülen dairevi düzlemler, bulundukları konuma göre hayra yahut şerre delalet eder. Açık, beyaz ve yeşil dairevi alanlan hayra ve dinin koyduğu sınırlara, diğerleri kişinin iş ve ameline delalet eder. ( Ev ve apartman daireleri için Bakınız; Bina.)

Etiketler; daireyi, çember, yuvarlak, oval, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi