Rüyada DAL Görmek

Rüyada Dalın Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada DAL Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada DAL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada dal görmek aslında dalın bağlı olduğu ağaçla birlikte yorumlanmalıdır. Dallarda yapraklar açmışsa bu işlerinizin yolunda gideceğine, amaçlarınızın gerçekleşeceğine işarettir. Eğer gönlünüzde bir arzunuz varsa bunun olması yakındır.
Rüyada dal görmek iyi şans, gelişme ve yeni bir hayatı simgeler. Alternatif olarak, dallar siz ve aileniz ya da akrabalarınız arasındaki ilişkileri ve iletişimi temsil eder.

Kırık Dal Görmek
   Rüyada  kırık dallar görmek kişisel veya işle ilgili bir sorun oluşacağını gösterir.

Yeşil Dal Görmek
   Gördüğünüz dalın rengi yeşilse, amacınıza ulaşmak için emek vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Kuru Dal Görmek
   Yapraksız ve kuru bir dal amacınızın gerçekleşmesinin çok zor olduğuna işaret eder. Bu aslında hayallerinizin daha ulaşılabilir olması gerektiğinin işaretidir ve bir uyarı niteliğindedir.

Çiçeklenmiş Dal Görmek
   Eğer gördüğünüz dalda çiçekler açmışsa veya dal meyveler vermişse; amaçladığınız iş veya manevi arzularınız gerçekleşecektir. Fakat bunların zamanı vardır. Bu konuda sabır göstermeli ve pes etmemelisiniz. Ümit etmeye devam edin. Bir gün arzularınız gerçekleşecek ve siz bunların mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız.

Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin :

Rüyada dal; evlatlara, kardeşlere ve akrabalara

Ağaçların dallarının fazla olduğunu görmek; akrabalarınızın sayısının artacağına..

Ağaçların dallarının çok az olduğunu görmek; bunun aksine

Ağaçtan dal kestiğinizi görmek; akrabalarınızdan birini kendinizden uzaklaştıracağınıza

Ağacınızın dallarından birinin azaldığını görmek; akrabalarınızdan birinin öleceğine

Hurma dalından hoşlandığınızı görmek; çocuk sahibi olacağınıza

Birinin size ince bir dal verdiğini görmek; o kimseden menfaat göreceğinize

Aynı dalın kurumuş bir dal olduğunu görmek; ne iyilik, ne de kötülük göreceğinize işarettir.


Diyanet Rüya Tabirleri :
   Rüyanızda üzerleri yapraklarla, güzel çiçeklerle veya olmuş j meyvelerle bezenmiş ağaç dalları görmeniz; eğer biraz sabrederseniz bütün ümit ve arzularınızın birer birer gerçekleşeceğine, rüyanızda kupkuru, yapraksız, çiçeksiz ve meyvesiz ağaç dalı görmeniz; sizin için iyi bir rüya olmayıp, yakında fakirleşeceğinize delaletle tabir olunur.

Etiketler; ağaç, dalını, dalının, dalına, dalında, dalndan, odun, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi