Rüyada DALMAK Görmek

Rüyada Daldığının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada DALDIĞINI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada DALMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada dalmak, rüyayı gören kişinin malını, parasını, huzurunu, rahatını ve sağlığını kaybedeceği adımlar atabileceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendisini başarısızlığa ve mutsuzluğa sürükleyecek, kazalara ve belalara sokacak girişimlerde bulunabileceğine bu nedenle de zor, kötü ve ağır günler geçirebileceğine işaret eder. Düşünmeden, hesaplamadan, tabiri caizse ölçüp biçmeden hiçbir işe atılmamak gerektiğine alamet eder.

Rüyada Denize Dalmak
   Rüyayı gören kişinin uğursuzluklarla karşılaşacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin sonradan çok pişman olacağı işlere yatırım yapacağına ve hayal kırıklığı yaşayarak, umduğunu bulamayacağına yorulur.

Rüyada Suya Dalmak
   Rüyada suya dalmak iki türlü tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda bulanık, çamurlu dolayısıyla da dibi görülmeyen bir suya dalması, girişimde bulunduğu işlerde zarar edeceği anlamına gelirken temiz ve dibi görünen suya dalması zafer kazanmaya, ön plana çıkmaya ve ilerlemeye yorulur.

Rüyada Havuza Dalmak
   Rüyayı gören kişinin maddi gücünü kaybetmesine, maneviyatının da çökmesine sebep olacak bazı işlere emek vereceğine fakat emeklerinin, hayallerinin ve parasının boşa gideceğine bu durumun da yokluğa, sıkıntıya ve meşakkate düşmesine neden olacağına delalet eder.

Rüyada Denizin Dibine Dalmak
   Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse gözünü karartarak bir takım kararlar alacağına bu kararlar doğrultusunda hareket edeceğine sonra da kendisini zorluklara sürükleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yanlış, eksik ve kusurlu işler yapması nedeniyle hayatı ve düzeni alt üst olacak demektir.

Rüyada Daldığını Görmek
   Rüyayı gören kişinin gerçekten de düşünceli olacağına, uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve başına gelenler yüzünden hep kendisini sorumlu tutacağına alamet eder. Rüya sahibinin sıkıntılarının, hatalarının bedeli olduğunu düşüneceğine tabir edilir.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Rüyada suya dalmak, casus, fayda ve rızıklara delalet eder.
Bir kimse rüyada deniz suyuna daldığını ve denizin dibinden kendisine çamur bulaştığını görse, o kimseye melik tarafından üzüntü ve keder erişir.
Denizden inci çıkardığını gören kimse, kendi mülkünden bir cariyeye veya çıkardığı inci miktarı ilme yahut hazineye nail olur.
Bir ırmağa daldığını ve ondan çıkamadığını gören kimse, kendisine gelecek zarara sabretmez.
Bir kimse inci veya başka bir şey için denize daldığını görse, o kimsenin ilim veya mal ve bunlar gibi şeyler istediğine delalet eder. İnci ve başka şeyden eline geçen şey miktarınca o kimse ilim veya mala nail olur.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda denize daldığınızı ve denizin dibinde size çamur bulaştığını görmeniz; size devlet yönetimi tarafından bir zarar isabet edeceğine yorumlanır. Rüyanızda bir ırmağa daldığınızı ve oradan çıkamadığınızı görmeniz; size isabet edecek bir zarara sabır gösteremeyeceğinize, rüyanızda inci veya başka bir şey için denize daldığınızı görmeniz; sizin ilim, mal ve benzeri şeyler istediğinize, inci ve başka şeylerden elinize geçen şey nispetinde ilme veya mala nail olacağınıza işaret şeklinde tabir olunur.

MollaCami Tabiri :
Rüyada suya dalmak, casusa, menfaata ve rızıklara işarettir.

Etiketler; dalgıç, balıkadam, balık, adam, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi