Rüyada DAYI Görmek

Rüyada Dayının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada DAYI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada DAYI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada dayı görmek, amca görmenin baba tarafına delalet ediyor olması gibi, dayı da anne tarafındaki akrabaları ile tabir edilir. Rüya sahibinin anne tarafından birinci derece ve daha uzak olan akrabaları tarafından çok sevildiğine, değer gördüğüne ve el üstünde tutulduğuna işaret eder. Rüyasında dayısını gören kişi için geleceğini düşünen bu nedenle de sürekli olarak geleceğine yatırım yapan kişi olduğu yorumu yapılır. Bu kişi kazandığı paranın üç kuruşunu yiyorsa bir kuruşunu da çocuklarının geleceği için bankaya yatırıyordur diye ifade edilir.

Rüyada Dayıyla Evlenmek
   Rüya sahibinin kendisini hayal dünyasına kaptırdığına ve dünya döndükçe gerçek olması mümkün olmayacak isteklere kapılmasına işaret eder. Rüya sahibi artık dilek boyutunu da geçmiş, hayali düşünceler ve istekler içerisine girmiştir.

Rüyada Dayı ile Konuşmak
   Rüya sahibinin her geçen gün mal varlığının artması ve daha çok kar elde etmesi anlamına gelir. Rüya sahibi ticaret hayatında markasını en ünlü isim yapmayı başaracaktır.

Rüyada Dayı Oğlu Görmek
   Rüya sahibinin dillerde sakız olmasına ve kendisine iyi gözle bakılmamasına sebep olacak bir hata yapmasına yorulur. Rüyasında dayısının oğlunu gören kişi kendisinden beklenmeyecek bir iş yaparak, herkesin kendisinden soğumasına neden olacaktır.

Rüyada Dayı Kızı Görmek
   Bir işin olumlu yönde sonuçlanmasına ve rüya sahibinin yüzünün gülmesine işaret eder. Rüya sahibi bu iş sayesinde yokluktan kurtulacak ve beklediği rahata kavuşacaktır.

Rüyada Dayı ile Cinsel İlişkiye Girmek
   Her ne kadar kulağa ürkütücü de gelse bu rüyada hayır vardır ve rüya sahibi için güzel bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Rüyasından dayısıyla cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin, çok istediği bir işin kendi yararına sonuçlanacağına, rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına yorulur.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kişinin rüyasında dayı, amca ve teyze gibi yakın akrabalarından birini görmesi; o kimsenin bir iş konusunda birisinin yardımına muhtaç olduğuna, kişinin rüyasında akrabalarının birinin evinde misafir olduğunu görmesi; o kimsenin yakınlarından birisinin yardımını göreceğine yorumlanır. Rüyanızda dayınızı görmeniz; yapmayı tasarladığınız yeni bir iş hakkında yaşlı ve o konuda deneyimli bir dostunuzla istişarede bulunacağınıza ve bazı hususlarda büyüklerinizden birtakım fikirler almak zorunda olduğunuza delalet eder. Bir başka yoruma göre: Rüyanızda dayınızı görmeniz; sizin nasihat dinleyen birisi olduğunuza ya da öğüt dinlemeniz gerektiğine, büyüklerinizin nasihatlerine çok ihtiyacınız olduğuna veya olacağına işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :

   Anne tarafından gelecek hayra, öğüt dinlemeye ve bir konuda istişare yapmaya delalet eder.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi