Rüyada DEFİNE ARAMAK Görmek

Rüyada Defineyi Aradığının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada DEFİNE ARADIĞINI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada DEFİNE ARAMAK

Define Aradığını Görmek


   Rüyada define aramak, bekar erkekler için iman sahibi, dini vecibelerine çok düşkün, namuslu bir bayanla evlilik yapacağına delalettir. Evli kişiler için hayırlı evlatlara sahip olmak, gelecekte onların yaptığı başarılardan gurur duymak anlamına gelir. Define aramak kişinin miras ile ilgili konularda yapacağı yasal girişimlerin de habercisidir. İslami olarak define arayan kişiler için haram kazanç şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Define Soymak
   İş konusunda yaşanacak kötü olaylar sonrasında maddi sıkıntılara düşüleceğini ve para konularını düzeltemeyen rüya sahibinin iş yerini kapatmak zorunda kalacağını, iflası ve büyük miktardaki borçları temsil eder. Define soymak başkalarının malında ve parasında gözü olmak şeklinde de yorumlanacağı gibi, kişinin illegal yollara başvuracağını ve bu yüzden başının belaya gireceğini de bildirir. Bekar kişiler rüyasında define soyduklarını görürse aşk arayışlarında evli bir kimse ile karşılaşıp çevre tarafından asla tasvip edilmeyecek bir ilişkiye gireceklerini işaret eder.

Rüyada Define Bulmak
   Mirasa konmak anlamına geldiği gibi, kişinin amansız bir hastalığa yakalanıp uzun süren tedaviler için doktor doktor dolaşacağını, bu süreç boyunca tüm işlerinden geri kalıp maddi olarak da çok yıpranacağını bildirir. Define bulmak bekar kişiler için karşılığı olmayan ve kişiye derin bir kalp sızısı bırakacak aşka da yorumlanır. Bu rüya sorumsuz ve gösteriş için para harcayan, sırf zevk için elindekileri düşüncesizce etrafa savuran kimselere de işaret eder. Evinde define bulduğunu görenin çok sayıda çocuğu olur. Harabe bir yerde define bulmak ise hasta kimselerin vefatına habercidir.

Etiketler; gömü, altın, para, sikke, tarihi, eser, lahit, mezar, aramak, aradığının, bulunması, kazmak, kazılması, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi