Rüyada DEKOLTE Görmek

Rüyada Dekoltenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada DEKOLTE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada DEKOLTE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada dekolte görmek, açığa çıkacak ve kişiyi bir anda istenmeyen bir pozisyona sokacak durumların hasıl olmasına, özellikle bayanlar için haklarında çıkan bazı asılsız laflar nedeni ile ailesinde tartışmalı anlar olacağına alamet eder. Dekolte görmek, ne tip bir kıyafette olduğuna veya dekoltenin durumuna göre yorumlanmalıdır. Bir elbisede dekolte görmek, genel olarak kişiyi hayat boyu huzursuz edecek olan ve geçmişte kalmasına rağmen bir türlü kurtulmanın mümkün olmadığı sıkıntılara işarettir. Kişinin edep yerlerini açıkta bırakan türde bir dekolte görmesi ise ahlaki bir çöküş yaşandığına ve ilerleyen dönemde kişinin telafisi zor bir yola girerek tüm hayatını mahvedeceğine, bir an önce yaşamını düzenleyerek kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Dekolte Elbise Giymek
   Bacak dekolteli bir elbise giymek düşmanlardan gelecek bir fenalığa, uzun sürecek bir uğursuzluğa ve zarar görmeye delalettir. Göğüs dekolteli elbise giymek ise, ruhani açıdan kişinin zayıf olduğuna, başkalarına karşı merhametsizce davrandığına, aşırı bencil davranışları yüzünden yalnız bir ömür süreceğine yorumlanır.

Rüyada Dekolte Etek Giymek
   Dekoltesi çok mini etek giymek, ailenin sözünü dinlemeyen çocuklara, kişinin edep konusunda yanlış düşüncelerinden kaynaklanan pek çok hatalı davranışları olduğuna, gizli saklı işler yaptığına işaret eder. Evli kimseler için eşlerinin sözünü dinlemedikleri ve sürekli burnunun dikine gittikleri için boşanma durumuna gelecek olan kimseleri de tabir eder.

Rüyada Dekolte Gömlek Giymek
   Sırtında dekoltesi olan gömlek giymek iş yerindeki dedikodular yüzünden yaşanacak bir sıkıntı sonrasında işten ayrılmaya ve ruhsal olarak bunalıma girmeye yorulur. Göğüs kısmı dekolteli gömlek giymek aşk acısı çekileceğine, evliler için ayrılığa ve uzun sürecek bir yalnızlığa yorumlanır. Omuz dekolteli gömlek ise kişinin güç kaybına uğraması olarak açıklanır.

Etiketler; açık, saçık, saçıklık, açıksaçık, açıksaçıklık, açıklık, sırt, bel, bacak, baldır, çıplak, kalça, göğüs, meme, dekoltesi, sansür, sansürü, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi