Rüyada DELİKANLI Görmek

Rüyada Delikanlının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada DELİKANLI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada DELİKANLI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada delikanlı görmek, iyi niyetlerle hareket etmeye, herkesi dost sanmaya, herkese iyilik yapacak kadar geniş gönüllü olmaya ve mutluluk veren gelişmeler yaşamaya alamet eder. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Helal ve makbul olan kazanç elde etmeye, tez canlı olup, işini en iyi şekilde yapmaya, yaşam sevinci taşımaya ve güzel bir hayat geçirmeye delalet eder.

Rüyada Delikanlı Olduğunu Görmek
   Rüyada delikanlı olduğunu görmek, güzel haberler almaya ve sevince işaret eder. Rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişi, hedeflediği tüm arzularını yerine getirme şansına sahip olacak, hayatı da keyif ve rahat içinde geçecek demektir.

Rüyada Genç Erkek Görmek
   Rüyada genç erkek görmek, rüyayı gören kişinin sorunlarının ve sıkıntılarının geride kalacağına, işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine ve meslek hayatında çok şanslı ve verimli olacağı bir döneme gireceğine bu sayede de büyük başarı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Erkek Görmek
   Rüyada erkek görmek, iyi ve hayırlı olan şeylerle karşılaşmaya, mutluluk verecek olaylar yaşamaya, iyi niyetli kişilerden destek görmeye ve iş sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin gelirinin artacağına ve istediği lüks hayatı yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Yakışıklı Erkek Görmek
   Rüyada yakışıklı erkek görmek, ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Zahmetli ve zor günlerin biteceğine, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına delalet eder. Kişinin üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada Temiz Yüzlü Erkek Görmek
   Rüyada temiz yüzlü erkek görmek, kişinin kariyerinde çok önemli bir aşama kaydedeceğine, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, önemli ve ciddi işler yapacağına ve sadece kariyer sahibi olmakla kalmayacağına aynı zamanda gelirinin de artacağına işaret eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Temiz yüzlü delikanlı görmek hayırlı nasibe, düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine ve hayırlı insana, Delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya, Delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık havada gezinmeye, Delikanlı ile oynaşmak hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye delalet eder. Rüyada genç ve yiğit delikanlı görmek; düşmana galip gelmeye işarettir. Delikanlı görmek, anarşist ve zalim kimselere galip gelmeye ve onlardan intikam almaya işarettir. Bazen ihtiyaçların bitmesine işarettir. Rüyada genç bir delikanlı ile oynadığını gören kimse, hileli ve mahzurlu bir şeye düşer. Bir kimse rüyada bir erkek çocukla oynaştığını veya ondan istediğini görse, o kimsenin çirkin bir işte bulunmasından korkulur.

İhya Rüya Tabirleri :
   Temiz yüzlü delikanlı görmek hayırlı nasibe, düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine ve hayırlı insana, Delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya, Delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık havada gezinmeye, Delikanlı ile oynaşmak hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Rüyada güler yüzlü, orta boylu, itaatkar bir delikanlı, maksada ulaşmaya ve sevinmeye işaret eder.
Bir rivayete göre; gönülden sevinilecek müjdedir. Fakat, bazılarına göre bu rüya, düşmanla tabir olunur. Eğer delikanlı çirkinse, mutlaka düşmandır. Bir kısım tabirciler de çirkin görünüşlü ve kaba saba kıyafetli delikanlıyı üzüntü ve kederle yorumlamışlardır.
Rüyada bilinen bir delikanlıyı sevinç içinde görmek; hayır ve nimettir. Onda ayıp ve noksan bir hal görmek; bu yorumun zıddıdır. Şayet delikanlı meçhul biri ise, düşmanla veya müjdeyle tabir edilir.
Ebu Said'ül Vaaz rüyada delikanlı görmeyi düşmanla yorumluyor. Delikanlı beyaz tenli ise; düşman gizlidir. Esmerse; düşman zengin, sarı ise; ihtiyardır. Bir delikanlının ardından giden düşmanına galip gelir.
Tabirciler arasında yorumu ihtilaflı rüyalardan biri de, delikanlı olmaktır. Bazılarına göre rüyasında delikanlı olduğunu gören; sevinir ve feraha çıkar. Fakat, bir kısmı için, rüya sahibinin dininde ve dünyasında eksikliğe işaret eder. Bazen de rüyayı gören vefat eder yahut hırsları ve istekleri yüzünden yakın dostları kendisine düşman olur.
Çocuklukla delikanlılık arasında bulunan ve sübyan denilen çocukları görmek de delikanlı rüyası gibi tabir edilir. Bunlarda görülen güzel ve çirkin haller yorum sırasında dikkate alınmalıdır.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada genç ve yiğit delikanlı görmek,düşmana galip gelmeye işarettir.Delikanlı görmek, anarşist ve zalim kimselere galip gelmeye ve onlardan intikam almaya işarettir. Bazen ihtiyaçların bitmesine işarettir.Rüyada genç bir delikanlı ile oynadığını gören kimse, hileli ve mahzurlu bir şeye düşer.Bir kimse rüyada bir erkek çocukla oynaştığını veya ondan istediğini görse,o kimsenin çirkin bir işte bulunmasından korkulur.

Etiketler; adam, erkek, delikanlılık, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi