Rüyada DEVE KUŞU Görmek

Rüyada Deve Kuşunun Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada DEVE KUŞU Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada DEVE KUŞU Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada deve kuşu görmek, evli çiftlere ve onların birbirleri ile olan münasebetine işaret eder. Eşlerden birinin, diğerine daha çok aşık olduğuna, onu daha çok sevdiğine ve onun üzerine daha çok titrediğine alamet eder. Kişinin eşine gösterdiği ilginin, eşinden gördüğü ilgiden çok daha fazla olduğu ile açıklanır. Rüyada deve kuşu görmek, eşine çok bağlı ve çok düşkün bir kimsenin varlığına rivayet edilir.

Rüyada Deve Kuşu Yumurtası Görmek
   Rüyada deve kuşu yumurtası görmek, ailesine ve çocuklarına sadık kalacak, evin hizmetinde eksik ya da kusur yapmayacak, ömrünü ailesine adayacak, fedakar, cefakar ve becerikli bir hanıma delalet eder.

Rüyada Deve Kuşuna Binmek
   Bir kişi rüyasında kendini deve kuşunun üzerine binmiş şekilde görürse bu, bazen zorluk yaşamaya, çile ve zahmet çekmeye işaret ederken bazen de dinden çıkacak, adını lekeleyecek, alnına kara sürecek ve yüz kızartacak bazı kusurlu işler yapmaya tabir edilir.

Tiflisi Tabirleri :

Allame Meclisi :

Devekuşu görmek; inzivaya çekilen ve insanlara karışmayan kimseye

Devekuşu öldürmek; büyük bir şahsiyeti alt edeceğinize

Dişi devekuşu görmek; dindar bir kadınla evleneceğinize işarettir.

İbn-i Şirin :

Erkek devekuşu; bedevi erkeğe, dişi devekuşu ise bedevi kadına

Dişi devekuşu yakalamak veya bir başkasının size dişi devekuşu verdiğini görmek; bir kadınla evleneceğinize

Devekuşuna binmek; çöl yolculuğuna çıkacağınıza işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada devekuşu görülmesi; karı ve kocaya yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir devekuşuna binerek uçtuğunu ve bir yere indiğini görmesi; o kimsenin bir yolculuğa çıkacağına ve selametle geriye döneceğine delalet eder. Kirmani'nin yorumuna göre: Kişinin rüyasında bir devekuşu bulduğunu veya satın aldığını görmesi; o kimsenin zengin bir kadınla evleneceğine veya güzel bir hizmetçi kız alacağına, bir kimsenin rüyasında bir devekuşuna bindiğini görmesi; o kimsenin haram bir mal aldığına işaretle yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Nimete, ona binmek çölde yolculuğa yahut haram mala, Devlet adamlarından gelen devekuşu ehli için hakim tayin edilmeye, değilse devlet görevine, Devekuşunun kanatları dünyalığa, onu tesmek bir kadına sahip olmaya, yumurtasına raslamak bir kadınla karşılaaşmaya, Devekuşu sağır bir hayvan olduğu için sağır ve söz dinlemek kimseye de delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Kirmani demiştir ki: Rüyasında bir deve kuşu bulan, satın alan yahut sahip olan cömert bir kadınla evlenir. Veya güzel bir cariye alır.
Deve kuşuna binmek; harama işarettir. Fakat, bir başka görüşe göre yolculuğa delalet eder. Deve kuşunu arkasına yükleyenin, kısmeti ayağına gelir.
Dişi deve kuşu ehil ve ihsan sahibi bir zevce ve böyle bir kadınla tabir edilir. Erkek deve kuşu da hayırsever bir adamla yorumlanır. Deve kuşuna binip uçtuğunu ve bir yere indiğini gören, sefere gider. Salimen döner. Yere inmezse, geri dönmez.


Molla Cami Tabiri :
   Rüyada görülen deve kuşu nimettir.Evinde bir deve kuşunu bulunduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur.Rüyada deve kuşuna bindiğini gören kimse, haram mal elde der. Yahut çöl olan bir yere yolculuk yapar.Rüyada bir deve kuşunu yüklendiğini gören kimse, bir hata işler.Deve kuşunun kanatlarına sahip olduğunu gören kimse, bir adamdan mal elde eder.

Etiketler; deve kusu yumurtasi saldirmasi devekusu kovalamasi kesmek beyaz devekusu kusunun saldirdigini tarafından kovalanmak surusu görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi