Rüyada DEVLET Görmek

Rüyada Devletin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada DEVLET Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada DEVLET Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada devlet görmek, rüyayı gören kişinin, bütün dertlerinin ve sıkıntılarının sona ereceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına ve hayatı boyunca sahip olmadığı imkanlara kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Devlet Memuru Görmek
   Rüya sahibinin, işlerinde hiçbir şekilde ilerleme olmayacağına, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, kendisi için istediği iş imkanlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına ve hayal ettiği şeylere kavuşma konusunda epey geç kalacağına rivayet eder.

Rüyada Devlet Büyükleri Görmek
   Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok yüksek makamlara çıkacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sahip olduğu yetenekleri kullanarak işine çok yarayacak işler gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Devlet Dairesi Görmek
   Rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına, bu yüzden bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına ve işlerinin gittikçe kötü bir hal alacağına tabir edilir.

Rüyada Devlet İşine Girmek
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu büyük azim ve şansının yaver gitmesi ile kazandığı paralar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına işaret eder. Aynı zamanda, kendisini çok huzurlu ve mutlu hissedip bundan sonraki çalışmalar için kendisine bir kaynak arayacağına alamet eder.

Etiketler; cumhurbaşkanı devlet büyüğü diyanet devlet adamı büyüğünün elini öpmek ölmüş devlet adamı büyüğünden para almak görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi