Rüyada EBE Görmek

Rüyada Ebenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada EBE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada EBE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ebe görmek, hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya ve ondan hayır görmeye işaret eder. Eli bol, akıllı, eğitimli, görgülü ve asil bir kişinin varlığına yorulur. Topluma faydalı işler yapmakla bilinen, herkes tarafından saygı gören ve sevilen bir kimse üzerinden açıklanır. Bu kişinin insanlığa faydası olacağı işler için tüm imkanlarını seferber edecek kadar geniş gönüllü kimse olduğu ve yüce gönüllü olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Ebe Olmak
   Rüyada ebe olmak, rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşacağı ve sıkıntısının biteceği anlamına gelir. Bir kişiden gelecek hayır sayesinde maddi yükümlülüklerin hafifleyeceği ve borçların ödeneceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Ebelik Yapmak
   Rüyada ebelik yapmak, huzurlu bir yaşama kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin sağlam ve iyi bir düzen kurmayı başaracağına, işlerini yoluna koyacağına ve çevresinin de güzel ve hayırlı kişilerle dolacağına alamet eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada ebe görülmesi genel olarak hayırlı bir evlat sahibi olunacağı ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında evine bir genç ve güzel bir ebenin geldiğini görmesi; o kimsenin hayır sahibi bir kişiden menfaat göreceğine işaret eder. Rüyanızda evinize bir ebe çağırdığınızı görmeniz; sizin bir kişiden yardım talebinde bulunacağınıza, rüyanızda evinize çağırdığınız ebenin geldiğini görmeniz; istek ve arzunuzun olacağına, rüyanızda bir ebe ile samimiyet ve dostluk kurduğunuzu görmeniz; büyük bir devlet adamından yardım göreceğinize delalet eder. Bir kişinin rüyasında bir ebe ile bozuştuğunu görmesi; bir büyük insanın düşmanlığını kazanacağına, kişinin rüyasında herhangi bir ebeyi güler yüzlü görmesi; o kimsenin ona karşı bir iyilikte bulunacağına yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   İyiliksever, cömert ve yiğit bir kimseye, Evine ebe gelmek hayırsever birinden iyilik görmeye, Ebe çağırmak cömert ve yilik sever birinden yardım istemeye, çağrılan ebe eve gelirse bu amacın gerçekleşmesine, Ebe ile dost olmak büyük bir zatla yakınlık kurmaya, ebeyle bozuşmak önemli bir kimseyle aralarının açılmasına, Güler yüzlü ve sempatik ebe salih ve cömert bir kimseden yardım ve ihsana, Ebe bazen kentlerin ve kalelerin fethine, kale ve kent içinde olup bitenlerden haber veren iyilik sahibi asil bir kimseye delalet eder.

Seyyid Süleyman :
   Rüya aleminde ebe ve onun gibi doğum yaptırtan birini görmek hayırlıdır. Genç ebe, orta yaşlı ebeden daha iyidir. İhtiyar ve çirkin ebe görmek hayır değildir.
Bazıları demişlerdir ki: Ebe ve onun gibi doğum yaptırtan biri, hamile kadını ıstırabından kurtardığı için hayırsever, cömert, sözüne sadık ve kahraman bir zat ile tabir olunur. Hanesine bir ebenin geldiğini gören; yardımsever bir adamdan hayır ve menfaat görür. Bir ebeyi çağıran; sözünün eri, yiğit bir şahıstan yardım talebinde bulunur. Çağırdığı ebenin geldiğini görmek; yardım talebinin kabul edileceğine delalet eder. Bir ebe ile dost olmak; büyük bir zata yakın ve ahbap olup ondan iyilik görmeye işaret eder. Ebe ile bozuşmak ise, böyle bir zatın nefret ve düşmanlığına uğramaya delalet eder. Ebeyi güler yüzlü görmek; büyük ve iyiliksever bir kişinin lütuf ve ihsanına nail olmaktadır. Fakat, ebeyi çatık kaşlı ve dargın görmek ise, o zatın kendisine güler yüz göstermeyeceğine işarettir.


MollaCami Tabiri :
   Rüyada ebe görmek hayırdır, Evine bir ebenin geldiğini görmek, hayır sahibi bir kişiden menfaat göreceğine, bir ebeyi evine çağırdığını görmek, bir kişiden yardım isteyeceğine çağırdığı ebenin geldiğini görmek, isteğinin olacağına işarettir. Güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kızı olacağına yaşlı ve çirkin bir ebe görmek de rüya sahibinin çok zeki evlatlara sahip olacağına işarettir.

Etiketler; yaşlı ebe doğum ebesi ebe olmak ölmüş ebe ebe oldugunu ebeye muayene olmak kendini ebe olarak ebe olmak görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi