Rüyada EL BOMBASI Görmek

Rüyada El Bombasının Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada EL BOMBASI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada EL BOMBASI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada el bombası görmek, rüya sahibinin aralarında hiçbir kan bağı olmadığı halde, kendisine ailesinden daha yakın olan, kötü anında yanından ayrılmayan, kahrını çeken, derdini dinleyen, yaralarına ilaç olan ve onu hiç yalnız bırakmayan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda maddi anlamda çok güçlü, ismi olan, makamı yüksek bir kimse sayesinde rızık ve mal sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada El Bombası Patlaması
   Rüyasında bir el bombasının patladığını gören kişinin hayatında olumsuz olaylar yaşanacak ve bu olaylar rüya sahibinin hayatını kökten değiştirecek ve kendisini de çok sarsacak demektir. Açlıkla terbiye edilmeye tabir edilir.

Rüyada El Bombası Tutmak
   Bir kişi rüyasında elinde bir el bombası tuttuğunu görürse eğer, bu o kişinin karşısına çıkacak bir şansa işaret eder. Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir fırsat yakalayacağına ve bu fırsatın kendisini düze çıkarıp, mutluluğa ve kurtuluşa götüreceğine yorulur.

Rüyada Bir Yeri Bombalamak
   Rüyada bir yeri bombalamak, rüya sahibinin herkes tarafından alkışlanacak ve çok ses getirecek bir iş yapacağına bu sayede adını yükselteceğine ve çok kişinin güzel dilekleri ile karşılaşacağına delalet eder. Kişinin başarılarının herkes tarafından duyulacak kadar büyük ve önemli olacağına tabir edilir.

Rüyada Bomba Yapmak
   Rüyada bomba yapmak, rüya sahibinin güvende olmadığına, başına belalı işler geleceğine ve kişinin ateşe çok yakın durduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin daha temkinli adımlar atması ve daha güvenilir kişilerle hareket etmesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Bomba Sesi Duymak
   Rüyada bomba sesi duymak, kişinin başına hiç hesapta olmayan işler açılacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, ummadığı yerlerden menfaat, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine işaret eder.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kişinin rüyasında elinde bir el bombasının bulunduğunu görmesi; o kişinin bir devlet büyüğünden fayda göreceğine, kişinin rüyasında birine el bombası attığını görmesi; o kimse hakkında kötü bir söz söyleyeceğine, bir şahsın rüyasında bir başkasını el bombası ile yaraladığını görmesi; o kimseye bir iftirada bulunacağına işaret eder.

Etiketler; el bombasından kaçmak eve el bombası atmak el bombasının pimini çekmek bombadan kurtulmak bombaların arasında kalmak bombanın patladığını önlemek bombanın patlaması duymak bombadan kaçmak görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi