Rüyada ELDİVEN Görmek

Rüyada Eldivenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ELDİVEN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada ELDİVEN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada eldiven görmek, rüya sahibine heyecan verecek ve mutlu edecek olaylarla karşılaşmasına delalet eder. Kısmet ve başarı anlamına gelirken bir yandan da hayır bulmak şeklinde tabir edilir. Rüyasında eldiven gören kişi güzel bir iş teklifi alır, yeni bir eve taşınır ya da arabasını değiştirir. Hayatın iyi yönde ilerlemesine ve her geçen gün rüya sahibine yeni şeyler katmasına delalet eder. Çok çalışıp, emeğinin karşılığını almaya ve geleceğine yatırım yapmaya tabir edilir. Rüyasında eldiven gören kişinin her gün uyanmak için yeni bir sebebi vardır. Kişi hiçbir zaman umutsuz ve karamsar olmaz, olumsuz düşüncelerle neşesinin kaçmasına izin vermez.

Rüyada Eldiven Takmak
   Rüyasında eldiven taktığını gören kişi yakınındaki kişilerle bazı sorunlar yaşayabilir, huzuru kaçabilir. Bu kişiler rüya sahibinin hayatının merkezinde olan ve çok değer verip, üstüne titrediği kişiler olarak değerlendirilir.

Rüyada Eldiven Giymek
   Ağız tadına delalet eder. Rüya sahibinin naif, kibar ve ince yapılı olması nedeni ile herkes tarafından sevilip en aksi ve geçimsiz kişilerle dahi anlaşabileceğine, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine tabir edilir.

Rüyada Eldiven Çıkarmak
   İkili ilişkilerde özellikle de aşk ilişkisinde fedakarlık yapmaya, özveri göstermeye, cefakar ve alçak gönüllü olmaya delalet eder. Rüya sahibinin karşısındakine karşı biraz daha tevazu gösterip, anlayışlı olması gerekebilir.

Rüyada Eldiven Hediye Etmek
   Rüya sahibinin bir davasında zaman aşımı yaşanacağına ve bu işten kurtulup, bu işle uğraşmasına ve kafa yormasına gerek kalmayacağına yorulur.

Rüyada Eldiven Hediye Almak
   Rüyasında birinden hediye olarak eldiven aldığını gören kişi bir fedakarlık yapmak zorunda kalabilir ya da birine arka çıkmak isteyebilir. Rüya sahibinin bir yakını için büyük bir vefa örneği göstereceği anlamına gelir.


Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :

Birine hediye etmek üzere eldiven almak; biri hakkında yersiz iddiada bulunacağınıza

Eldiven giymek; mutluluğa

Elinizde eldiven olduğunu görmek; itibar kazanacağınıza

Yırtık eldiven görmek; itibar görmeyeceğinize

Eldiveninizi kaybetmek; bir kavga veya tartışma yaşayacağınıza işarettir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada eldiven görülmesi genel anlamda yenilikle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında eldiven giydiğini görmesi; o kimsenin birtakım yeni kimselerle tanışarak yeni dostlar ve arkadaşlar kazanacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında eldiveni elinden çıkarıp cebine koyduğunu görmesi; o kimsenin bir anlıkta olsa üzüntülerini bir kenara bırakarak eğlenmek istediğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında eldivenin tekini kaybettiğini görmesi, o kimsenin eşi ile arasında küçük bir tartışma çıkacağına, eldivenlerin ikisini birden kaybettiğini görmesi; o kimsenin arkadaşlarından veya eşinden ayrılacağına delalet eder. İmam-ı Nablusi'nin yorumuna göre: Rüyada eldiven görülmesi; sır saklama ile tabir edilir. Kişinin rüyasında eldiven giydiğini görmesi; kendisine emanet edilen bir sırrı saklayacağına, rüyanızda eldivenli bir eli sıktığınızı görmeniz; başkasının bir derdini dinleyip ona çare aradığınıza, rüyanızda bir başkasının sizin eldivenli elinizi sıktığını görmeniz; bu rüyanın aksine tabir edilir. Rüyanızda bir dükkandan bir çift eldiven satın aldığınızı görmeniz; sizin kötü bir olayla karşılaşacağınıza işaret şeklinde yorumlanır. Bir kimsenin yolda giderken bir tek eldiven bulduğunu görmesi; o kimsenin bir olaya tanıklık yapmak maksadıyla mahkemeye çağırılacağına, kişinin rüyasında eldivenini kaybettiğini görmesi; o kimsenin bir davası varsa kazanacağına veya batakta bulunan bir malını kurtaracağına işaret eder.

MollaCami Tabiri :

Rüyada eldiven giymek mümtaz şahsiyetler arasında mühim bir yer edineceğine işarettir.

Etiketler; siyah eldiven plastik eldiven kırmızı eldiven eldiven taktığını eldiven çıkarmak deri eldiven yeşil eldiven siyah deri eldiven görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir HayrolaRüya Hayrola alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi