Rüyada ELEKTRİK Görmek

Rüyada Elektriğin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ELEKTRİK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ELEKTRİK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada elektrik görmek, rüya sahibi için planladığı yeni atılımlara karşı cesaret bulması anlamına gelirken diğer yandan da olumsuz olaylar yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatından bir anda büyük değişiklikler olmaya başlayacak ve bu değişim kişinin kontörlü ve isteği dışında gelişecek demektir. Hayırlı olduğu söylenemeyecek, çok hızlı gelişmelere işaret eder. Bazı rüya tabirleri ise bunun tam tersini söylerler. Rüyada elektrik görmenin, kazanç olduğu yorumunu yaparlar. Hayatın kolaylaşmasına tabir edilir.

Rüyada Elektrik Çarpması
   Bir kişinin rüyasında kendisine elektrik çarptığını görmesi iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin tekin olmayan yollara girmesine bu nedenle de başının uzun süre ağrımasına neden olacak belalara bulaşmasına işaret eder. Rüyada elektrik çarpması kötülüklere ve kazalara yakın durmaya işaret eder.

Rüyada Elektrik Kesilmesi
   Rüyada elektrik kesilmesi, rüya sahibinin zorunlu olarak işinden ya da gerçekleştirmeyi çok istediği bir plandan geri kalmasına tabir edilir. Rüya sahibi içine düştüğü mecburiyeti atlatınca bunun acısını fazlasıyla çıkaracaktır.

Rüyada Elektrik Telleri Görmek
   Rüyada elektrik telleri görmek, halk arasında kullanılan tabiri ile karşı cinsten olan bir kişiden elektrik almaya yani duygu etkileşimine işaret eder. Rüya sahibi için mutluluk ve heyecan verici bir aşk başlayacak demektir.

Rüyada Elektrik Direği Görmek
   Rüyada elektrik direği görmek de yine özel duygular ve yaşanacak olan heyecanlarla tabir edilir. Rüya sahibinin henüz küllenmemiş bir ilişkisinin yeniden alev alması anlamına gelir. Belki de eski sevgililer yeniden bir araya gelecektir.

Rüyada Elektrik Kablosu Görmek
   Rüya sahibinin bir şeyden fena halde şüphe duyduğuna işaret eder. Kişi, bu şüphesini kesinliğe kavuşturmadan içi rahat etmeyecek demektir. Bu rüya diğer bir yandan da rüya sahibinin sevmediği ya da rüya sahibini sevmeyen kişilerin varlığına tabir edilir.

Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema :

Elektriğe yakalanmak; beklenmedik olaylarla karşılaşacağınıza

Elektrik kıvılcımları görmek; birine aşırı derecede bağlanacağınıza, ancak daha sonra toparlanıp kendinize geleceğinize

Elektrik ışığı görmek; ansızın gerçekleşecek olaylar karşısında uyarıldığınıza, bunun tedbirini almanız gerektiğine, aksi takdirde ölüm tehlikesiyle karşılaşabileceğinize

Elektrik santrali görmek veya onu gezmek; ciddi bir toplantı yapacağınıza


Elektrik santralinde çalışmak; oldukça sorumluluk isteyen bir iş konusunda anlaşma yapacağınıza işarettir.

Etiketler; rüyada elektrik çarpması elektrik telleri görmek elektrik kablosu görmek elektrik patlaması elektrik teli kopması elektrik akımı görmek elektrik teli yanması elektrik kaçağı görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir HayrolaRüya Hayrola alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi