Rüyada ELLEMEK Görmek

Rüyada Ellemenin Görülmesi dini ve islami rüya tabirlerine göre nasıl tabir edilir, rüyasında görmenin tabiri ne demektir, anlamı nedir, ne anlama gelir, rüya tabirleri kitabı, kitap tabirleri, tabirine göre, rüyasının yorumu ve yorumları gerçek hakiki doğru kaynaktan ne demek, rüya tabirleri HayrolaRüya
Rüyada ELLEMEK Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada ELLEMEK, ELLEDİĞİNİ Görmek


   Rüyada ellemek, başkalarının işine işgüzar bir şekilde burnunu sokan rüya sahibinin zor duruma düşeceğine, gıybet yapmak yüzünden günaha düşeceğine, harama el sürerek İslami olarak bir an önce tövbe edip af dilemesi gerektiğine alamettir. Yanlış ve çevre tarafından onay almayan tutumlar içine girmek, ağır eleştirilere maruz kalmak ve üzüntü duyulacak durumlar yaşamak anlamına da gelir. Ellenen nesneye veya kişiye göre anlamı değişecek olduğundan rüyanın bütünü ele alınarak değerlendirilmelidir.

Rüyada Yabancı Bir İnsana Ellemek
   Hiç tanımadığı birine ellemek mahkemelik olunacak bir duruma işarettir. Hakaret ya da tazminat davasına alamet olan rüya, iftiraya uğramak ve çok güvenilen bir kimseden zarar görmek şeklinde de tabir edilir. İş yerinde ikaz almak ve bir işi yanlış şekilde yapmak anlamına da gelir.

Rüyada Bir Bebeğe Ellemek
   Mutluluk verici bir olaya şahitlik etmek ya da sevilen bir kimsenin nikah şahidi olmak anlamına gelen rüya, aile içinden birinin bebek sahibi olmasına, ebeveyn olmaya da tabir edilir. İş arayanlar için satış temsilciliği gibi bir işe başlamak ve daha sonra yükselerek yetkili konuma yükselmek demektir. Umudun tazeleneceği durumlar içinde olan rüya sahibinin kendi yeteneklerini ortaya çıkarabileceği ortamlarda bulunacağı ve her şekilde ayakta duracak şekilde hareket edeceğini, maddi olanaklarını da doğru ve temkinli bir şekilde değerlendireceğini alamet eder.

Rüyada Kendine Ellemek
   Aşırı bencil davranışları nedeni ile iş yerinde ve arkadaş çevresinde sürekli olarak eleştirilen kişinin, hareketlerini düzeltmek için bir çaba harcamak yerine, kendisine olan düşkünlüğünü daha da artırarak yalnız kalacak olmasına, durumdan rahatsızlık duymadan tek başına da olsa yoluna devam edeceğine alamettir.

Etiketler; elleme kadına kız kıza cinsel organ ellemek dokunmak kadın ellemek kadın memesi ellemek okşamak görmek görülmesi gördüm görmenin islami dini rüyam rüyada rüyamda rüyamda rüyasında rüyamın tabiri tabirleri kitap kitabi tabirci tabircisi yorumu yorumları ne demek demektir anlama anlamı nedir gelir geliyor gelmektedir HayrolaRüya Hayrola alim alimi seyyid Süleyman nablusi diyanet ihya molla cami camii cabir magribi kirmani tiflisi danyal müellif el salimi ebu said vaaz vaiz asil gerçek hakiki kaynak kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi